G.Jarmalavičius: „Galvoju, gal jau laikas užpirkti mišias“

Dar prieš keletą turų visiškai arti trečios vietos buvusio „Žalgirio B“ stovėję Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai patyrė dar vieną nesėkmę ir dabar skirtumas tarp Pirmos lygos debiutantų ir „Žalgirio“ dublerių jau aštuoni taškai. Šįsyk Gedemino Jarmalavičiaus auklėtinių neišgelbėjo puiki rungtynių pradžia, kuri ekipai dovanojo dviejų įvarčių persvarą.

 

„Neįsivaizduoju, kas mums yra, bet galvoju, gal jau laikas užpirkti mišias. Papuolėme į liūną, iš kurio privalome bristi“, – kalbėjo treneris.

 

Dvikova prieš „Žalgirį B“ prasidėjo greitais Audriaus Broko ir Ričardo Beniušio įvarčiais. Deja, tuomet komanda sustojo, prieš pertrauką neteko raudoną kortelę gavusio Haroldo Serbentos ir antrajame kėlinyje situaciją jau kontroliavo žalgiriečiai.

 

„25 minutes žaidėme lyg iš natų, tačiau tuomet prasileidome nelogiškus įvarčius. Teisybės dėlei, galiu paminėti, kad negalavo mūsų vartininkas, bet suprantu, kad tai menkas pasiteisinimas. Tuomet neatsakinga raudona kortelė. Haroldas minėjo, kad jį išprovokavo, tačiau aš asmeniškai tokio pasakymo nesuprantu.

 

Grįžtant prie ankstesnių rungtynių, tai patys esame kalti. Negalima tiek pralaimėti. Gal po geros serijos pirmajame rate kažkas pasijuto, kad esame per geri, bet vėlgi nemanau, kad tai yra pagrindinė priežastis.

 

Dar vasaros pradžioje minėjau, kad trumpėjant dienoms – mums bus sunkiau. Mūsų žaidėjai dirbantys, o po darbų tamsa ne už kalnų. Tai lemia nebe tokias kokybiškas treniruotes ir, natūralu, kad visa tai persikelia ir į aikštę“, – sakė G.Jarmalavičius.

 

Antrojo rato starte „Šilas“ sužaidė su visomis stipriausiomis lygos komandomis, o nuo šiol prasidės dvikovos su ekipomis, turnyro lentelėje esančiomis žemiau.

 

„Rungtynės su stipriausiomis komandomis parodo, kad mums būti tarp jų dar per anksti. Nesame to verti. Aišku, lentelė rodė, kad šansas buvo, tačiau aš visiems sakau, kad reikia būti realistais.

 

Aišku, žiūrint iš kitos pusės, rungtynės tiek su „Jonava“, tiek su „Šiauliais“ nebuvo prastos. Dabar tvarkaraštis lyg ir paprastesnis, tačiau žaisti reiks su visais. Neabejoju, kad savaitgalį su „Sūduva B“ mums bus labai sunku. Turime savy surasti jėgų, vyriškumo atsikelti ir judėti pirmyn“, – sakė G.Jarmalavičius.