RKL „A“ diviziono kovoms besirengianti „SC-Ataka“ ikisezoninių rungtynių ciklą pradėjo pergalingai

Penktadienio vakarą draugiškų rungtynių ciklą, rengiantis RKL „A“ diviziono kovoms pradėjo Tomo Bietkio vadovaujami Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai. Gerokai atnaujinta aikštės šeimininkų ekipa sporto centro salėje susitiko su būsimaisiais šios lygos varžovais KTU krepšininkais, kurie, mūsų žiniomis, lig tol jau buvo sužaidę keletą mačų. Po permainingų ir atkaklių rungtynių „SC-Ataka“ įveikė varžovus rezultatu 73:67 (16:20; 19:14; 24:20; 14:13). Rezultatyviausiais krepšininkais Kazlų Rūdos komandos gretose buvo M.Gelčius ir D.Senda surinkę atitinkamai 15 ir 13 taškų. Po 9 taškus į varžovų krepšį metė I.Dirda ir J.Davniukas.

Pirmos atkarpos pirmomis minutėmis, po taiklių V.Aleknavičiaus baudos metimų ir M.Kalašinsko pataikyto dvitaškio varžovai pirmavo 0:4. Netrukus tritaškį švystelėjo D.Ratkus ir Kazlų Rūdos komanda čia pat sumažino varžovų pranašumą iki minimumo. Taip komandos keliavo taškas į tašką iki pirmos atkarpos pabaigos. Tiksliau atakavę krepšį KTU krepšininkai turėjo šiokį tokį pranašumą ir finišavo po pirmų 10 minučių sukaupė 4 taškų persvarą – 16:20. Panašiu scenarijumi klostėsi ir antroji atkarpa. Pirmomis jos minutėmis Kazlų Rūdos puolimas laikėsi 7 taškus iš eilės renkant I.Dirdai. „SC-Atakos“ krepšininkai nuolat alsavo varžovams į nugarą, tačiau perimti iniciatyvai vis kažko trūko. Daugiau vilties tai padaryti įplieskė antrojo kėlinuko paskutinėmis sekundėmis už tritaškio linijos švystelėtas taiklus Jauniaus Davniuko metimas, po kurio Kazlų Rūdos ekipa sugebėjo persverti rezultatą ir pirmą rungtynių dalį baigti pirmaujant 35:34.

Trečios atkarpos pirmomis minutėmis Kazlų Rūdos komandą taikliu metimu ir išprovokuojant baudos metimą truktelėjo U.Nikitinas. O po D.Ratkaus tolimo šūvio „SC-Ataka“ įgijo ir 8 taškų persvarą – 53:45. Varžovai ramybėje aikštės šeimininkų nepaliko ir sugebėjo priartėti, sumažindami „SC-Atakos“ pranašumą iki dviejų taškų, tačiau netrukus Kazlų Rūdos komandos puolimas vėl driokstelėjo. Po D.Ratkaus ir E.Barkaus tolimų metimų persvara išaugo iki 9 taškų – 56:47. Iki kėlinuko pabaigos KTU krepšininkai vėl šią persvarą kiek aptirpdė. Paskutinė atkarpa prasidėjo rezultatui esant švieslentėje 59:54.

Intriga mače laikėsi iki pat paskutinių minučių. Kauno komandos krepšininkai ne kartą buvo sumažinę Kazlų Rūdos ekipos persvarą iki minimumo 61:60, 68:67, tačiau lemiamomis akimirkomis „SC-Atakos“ krepšininkai atsilaikydavo, atsirasdavo lyderis, kuris sugebėdavo pataikyti lemiamus metimus. Minėtomis akimirkomis toks buvo J.Davniukas. „SC-Ataka“ išsaugojo iki pat paskutinių akimirkų pirmaujančios komandos statusą, laimėdami pirmąsias draugiškas rungtynes 6 taškų skirtumu (73:67).