Savaitgalį vykusiose tinklinio pirmenybėse „Majamis“ ir Vilkaviškio TK taškų nebarstė

Šeštadienį sporto centre vykusiose Kazlų Rūdos atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse buvo sužaistos dar penkerios rungtynės. Aktyviausias turas buvo „Majamio“ komandai, kuriai teko sužaisti trejas rungtynes. Marijampoliečiai su varžovais taškais nesidalijo, visuose mačuose iškovojo pergales sausu rezultatu 3:0 ir taip susikrovę devynis taškus turnyrinėje lentelėje bent jau laikinai šoktelėjo į pirmąją poziciją.

Dar pirmame turo mače „Majamis“ ganėtinai atkaklioje akistatoje įveikė „Jamaikos“ ketveriukę. Varžovai ant menčių paguldyti buvo 25:20, 25:23 ir 25:16. Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo 30 NB surinkęs L.Urmanavičius, rezultatyviausias – E.Barzdaitis (20 taškų). „Jamaikai“ 18 taškų ir 21 NB surinko E.Norkus.

Kur kas lengvesnis pasivaikščiojimas Marijampolės ekipai buvo dvikova su „PXNX“. Jau pirmame sete gimnazistų pagrindu suburta komanda buvo pasiųsta į nogdauną 25:7. Atsipalaidavus Suvalkijos sostinės tinklininkams, varžovai antrame sete sugebėjo surinkti 18 taškų (25:18). Paskutiniame sete į lyderius prasibrovusiai komandai didelio vargo nebuvo – „PXNX“ buvo įveikti 25:14. Nugalėtojams 17 taškų pelnė T.Mulerenko, 23 NB sukaupė L.Urmanavičius. „PXNX“ ketveriukėje 14 taškų surinko A.Šneideris, kuris kartu su J.Lukoševičiumi sukaupė po 7 NB.

Dar vienas laimikis, patekęs į „Majamio“ taškų gaudyklę, buvo „Urėdijos“ ekipa. Visus setus marijampoliečiai laimėjo dviženkliu taškų skirtumu – 25:11, 25:9, 25:12. Po rungtynių naudingiausiojo tinklininko sąraše viršun šoktelėjo P.Miliauskas (19 NB). Jis komandoje daugiausia ir rinko taškų (16 taškų). „Urėdijai“ penkis taškus surinko ir tiek pat naudingumo balų turėjo A.Rutkauskas.

Maksimaliai vaisingas turas tądien buvo ir dar vienai pajėgiai pirmenybėse dalyvaujančiai Vilkaviškio TK komandai. Kaip ir majamiečių, vilkaviškiečių „aukomis“ buvo „PXNX“ ir „Urėdijos“ ekipos. Abu varžovai taipogi buvo įveikti sausais rezultatais – 3:0. Jokių vilčių vilkaviškiečiai jau pirmame sete nepaliko „PXNX“ ketveriukei, įveikdama juos 25:12. Antrame sete gimnazistams taškų rinkimas dar labiau apsunko. Jiems nepavyko pasiekti ir dviženklio taškų kiekio. Vilkaviškio TK laimėjo jį 25:8. Na, o trečiasis setas tebuvo formalumas. Trys taškai į vilkaviškiečių kraitį įkrito setą baigiant 25:18. Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 17 NB sukaupęs T.Lenkaitis, na  o rezultatyvumo grafoje dominavo A.Strakalaitis (10 taškų). „PXNX“ daugiausia matomas buvo A.Šneideris (16 taškų, 15 NB).

Nesunkiu grobiu Vilkaviškio ekipai buvo ir „Urėdija“. Beveik visuose trijuose setuose varžovai buvo palikti netoli pusiaukelės. Pirmą setą vilkaviškiečiai laimėjo 25:13, antrą – 25:15, na o trečiame finišavo laimėdami 25:16. Nugalėtojams 13 taškų surinko A.Strakalaitis, naudingiausias buvo 18 NB sukaupęs T.Lenkaitis. „Urėdijai“ po 5 taškus surinko A.Lapinskas bei A.Pendrik. Na, o naudingiausias taipogi 5 NB sukaupęs A.Rutkauskas.