Sėkmingas sporto centro badmintonininkų pasirodymas Hummel badmintono lygos antrajame etape

Vasario 11-ąją Kauno sporto halėje vyko Hummel badmintono lygos antrojo sezono antro etapo turnyras, kuriame varžėsi sportininkai iš įvairių šalies regionų. Turnyrui užsiregistravo per 200 dalyvių… Šiame šurmulyje startavo ir Kazlų Rūdos sporto centro badmintonininkai – Matas Revinskas, Barbora Bieliauskaitė ir treneris Ignas Lukoševičius.

Turnyro dalyviai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į grupes. Turnyras vyko įvairiuose formatuose – vienetai moterys, vyrai, dvejetai moterys, vyrai, mišrūs dvejetai. Vyrų dvejetų „B“ pajėgumo grupėje šauniai pasirodė I.Lukoševičiaus ir M.Revinsko tandemas. Grupės etapo rato varžybose minėti badmintonininkai iškovojo pirmąją vietą ir susikovė didžiajame finale. I.Lukoševičius ir M.Revinskas atkakliame mače rezultatu 2:0 (21:17; 21:18) įveikė G.Strumilos ir R.Ražanausko porą, na o kitoje akistatoje po trijų setų permainingos kovos 2:1 (19:21; 21:15; 21:15) pranoko D.Kairio, H.Nevidausko duetą. Kazlų Rūdos badmintonininkai tik finale 0:2 (9:21; 14:21) nusileido V.Pilviniui, L.Vaškevičiui ir iškovojo turnyre antrąją vietą.

Vyrų vienetų kovose labai nedaug iki pirmojo ketvertuko pritrūko M.Revinskui. Po pirmame etape pasiektos pergalės, sporto centro badmintonininkas kluptelėjo sekančioje akistatoje ir toliau jam teko rungtis dėl 5-8 vietų. Abi dvikovas M.Revinskas laimėjo. Jis rezultatu 2:1 (21:5, 14:21; 21:13) nugalėjo A.Vilčinską, na o paskutinėje akistatoje 2:0 (21:16; 21:17) įveikė E.Mackevičių. Galutinėje įskaitoje M.Revinskas finišavo penktas.

Kazlų Rūdos sporto centro badmintono sporto mėgėjas rungtyniavo ir suaugusių „C“ mišrių dvejetų grupėje. Turnyro labirintais jis keliavo su A.Peleckyte. Šioje grupėje iškovota devinta pozicija.

Mišrių dvejetų suaugusiųjų „D“ grupėje varžėsi ir B.Bieliauskaitė, kuriai į pagalbą keliavo sporto centro badmintono treneris I.Lukoševičius. Šioje zonoje Kazlų Rūdos atstovai turėjo dvi dvikovas. Vienoje iš jų pasiekė pergalę ir galutinėje įskaitoje užėmė devintąją poziciją. Dar labai jauna sporto centro badmintonininkė išmėgino jėgas ir „E“ grupėje suaugusių moterų dvejetuose. Jos porininkė buvo kazlųrūdietė, ganėtinai neseniai „užsikabinusi“ už šios olimpinės sporto šakos G.Juraitienė. Šio formato turnyre Kazlų Rūdos badmintono sporto mėgėjai sėmėsi neįkainojamos varžybinės patirties.