„Šilo“ futbolininkams rungtynėse su Jonava nepavyko paimti nė taško

G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojamiems Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams sukrapštyti bent taško namų rungtynėse su Pirmos lygos lyderiais, Jonavos „Jonavos” futbolininkais nepavyko. Šeštadienį iš Kazlų Rūdos varžovai išsivežė pergalę. Aikštės šeimininkai nusileido rezultatu 2:3 (2:3). Visi įvarčiai buvo įmušti per pirmą rungtynių pusvalandį. Kazlų Rūdos komandoje pasižymėjo Ramūnas Mačežinskas, na o antrasis įvartis į Jonavos vartus krito nuo savojo žaidėjo.

Greitos, dinamiškos rungtynės užsisuko nuo pat pirmų minučių ir pavojingų epizodų ilgai laukti nereikėjo. Kazlų Rūdos futbolo sirgalių nusivylimui, mušamo įvarčio skoniu varžovai mėgavosi jau 3-ąją rungtynių minutę, kuomet kairiu kraštu veržęsis tiesiog nesulaikomas Filip Halgoš, vos atsidūręs baudos aikštėje, labai tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimą Giedriaus Zenkevičiaus ginamų vartų kampą – 0:1. Lygiai po trijų minučių „Šilo“ futbolininkai atsitiesė. Tuomet, po A.Račkaus iš dešinio krašto skersuoto kamuolio, baudos aikštėje buvęs R.Beniušis galva atliko perdavimą netoliese buvusiam R.Mačežinskui, kuris taipogi galva pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą – 1:1.

Įvarčių plejada netrukus vėl buvo pratęsta. 10-ąją minutę vėl Jonavos komandą į priekį išvedė T.Eliošius. Po F.Halgoš perdavimo, minėtas Jonavos futbolininkas pasiuntė preciziškai tiksliai kamuolį nuo 16 m atžymos į „Šilo“ vartų devyniukę – 1:2. Dar kartą greito atsako „Šilui“ surengti nepavyko. Nemalonus incidentas Kazlų Rūdos komandai nutiko, kai pajutęs kirkšnyje skausmus aikštelę buvo netrukus priverstas palikti saugas K.Silich. Negana to, kėlinio viduryje vėl apie save priminė Jonavos komandos lyderis F.Halgoš. Jo tikslus, galingas iš baudos aikštės prieigų smūgiuotas kamuolys suspurdėjo „Šilo“ vartų tinkle, padidindamas varžovų pranašumą iki dviejų įvarčių – 1:3. Nepaisant šio deficito, aikštės šeimininkai vilčių neprarado ir mėgino kabintis į rungtynes. 26-ąją minutę tokią galimybę turėjo R.Mačežinskas. Po A.Broko aštraus perdavimo iš dešinio krašto, „Šilo“ puolėjui baudos aikštėje kyštelėjus koją, kamuolys deja prazvimbė pro pat vartų skersinį. Vos po poros minučių „Šilas“ pasiekė įvartį. Baudos aikštės prieigose prasižengus varžovui, A.Brokas smūgiavo kamuolį, siųsdamas jį į baudos aikštę ir kamuolys po rikošeto nuo varžovo atsidūrė vartų tinkle – 2:3. Kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai turėjo galimybę rezultatą ir išlyginti. 43-ąją minutę, po R.Beniušio perdavimo, baudos aikštėje užsimojo M.Minevičius, tačiau kamuolys nuo kojos nusipjovė.

Slidi varžovų persvara laikėsi ir antrame kėlinyje. Tiesa, pirmomis jo minutėmis jonaviškiai galėjo susigrąžinti dviejų įvarčių pranašumą, kai 52-ąją minutę buvo skirtas 11 m baudinys į Kazlų Rūdos komandos vartus. Puikią reakciją pademonstravęs G.Zenkevičius atspėjo, į kurį kampą skries kamuolys ir jį „Šilo“ vartininkas sugriebė.

Netrukus po šio epizodo papildomą viltį suteikęs blyksnis buvo 54-oji rungtynių minutė, kuomet už antrą geltoną kortelę aikštę buvo priverstas palikti A.Vansevičius ir varžovai toliau rungtyniavo dešimtyje. Deja, per antrąjį kėlinį žaidėjų persvara „Šilui“ pasinaudoti nepavyko. Per pagrindinį rungtynių laiką pavojingesnių atakų buvo sukūrę netgi varžovai. Vienas iš tokių epizodų buvo 65-oji rungtynių minutė, kuomet galingai užsimojusio A.Kazakevičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo pro pat virpstą. 73-ąją minutę teko pasidarbuoti ir G.Zenkevičiui, kuomet baudos aikštėje su kamuoliu aštriame kampe atsidūręs M.Gubanov siuntė kamuolį į artimą kampą. „Šilo“ vartininkas kamuolį atrėmė. Pora šansų išsigelbėti „Šilo“ futbolininkai turėjo jau paskutinėmis rungtynių minutėmis. 87-ąją prie pat vartininko aikštelės kamuolį buvo gavęs M.Minevičius, tačiau jo smūgiuotą kamuolį prie pat buvęs M.Matuzas blokavo. Na, o jau kapsint pridėto laiko paskutinėmis sekundėmis, po atakos bangos, jos epicentre atsidūręs R.Beniušis atskriejantį kamuolį galva siuntė varžovų vartų link, tačiau kamuolys atšoko nuo vartų skersinio. Netrukus nuaidėjo aikštės teisėjo švilpukas, reiškęs tai, kad Jonavos futbolininkai iš Kazlų Rūdos išsiveža visus tris taškus.