Sporto centre įsisiūbavo vasaros sporto stovyklų maratonas

Šią savaitę Kazlų Rūdos sporto centre užderėjo moksleivių vasaros sporto stovyklų gausa. Dar nuo sekmadienio sporto centro salėje į treniruočių sūkurį paniro kolegų iš kaimyninės savivaldybės, Prienų krepšinio stovykla „Next Level“, skirta mokytis šios sporto šakos subtilybių 2007-2010 m. gimusiems moksleiviams, kurioje sudarytos sąlygos išmėginti save ir kazlųrūdiečiams.

Savąją veiklos programą toliau tęsia ir sporto centro projektas „Sportinė vasara Kazlų Rūdoje“. Dar birželio mėnesį vykusią krepšininkų stovyklą, dabar papildė veiklos, numatytos sveikatingumo ir futbolo grupių moksleiviams. Apie jas pakalbėsime plačiau artimiausiu metu, na o šiandien visų įvykių epicentre buvo specialiosios olimpiados draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos moksleivių rinktinių. Kas čia per projektas…? Ogi Kazlų Rūdos Saulės mokykloje yra įsikūrusi taipogi moksleivių krepšinio stovykla, kurios tikslas pasirengti specialiosios olimpiados tarptautinėms krepšinio varžyboms. Dar pavasarį buvo suformuota mūsų šalies moksleivių specialiosios olimpiados krepšinio rinktinė, kuri galėtų deramai atstovauti šaliai tarptautinėse krepšinio varžybose. Tai socialinės integracijos projektas. Pagal jo koncepciją, rinktinė sukomplektuota tiek iš bendrojo ugdymo įstaigas lankančių, tiek besimokančių pagal specialiojo ugdymo programas asmenų. Skubame pasidžiaugti, kad šalies moksleivių specialiosios olimpiados rinktinei atstovauja ir pora Kazlų Rūdos ugdymo įstaigose besimokančių moksleivių.

Grįžtant į draugiškų rungtynių, vykusių šį rytą sporto centre peripetijas, kiek geriau sekėsi mūsų šalies krepšininkams, tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausia, kad sportas yra skirtas visiems. Tai visus vienijantis pasaulis, skatinantis bendruomeniškumą, kokybiškesnę komunikaciją, toleranciją, ugdantis supratimą, kad esame įvairialypė visuomenė ir motyvuojantis siekti bendrų tikslų.