„Šilo“ starte – iš pagrindų pasikeitusi „Minija“

Praėjusį sezoną su Valdu Trakiu pradėjusi, o su Gvidu Juška trenerio pareigose pabaigusi Kretingos „Minija“ 2021 – uosius pasitinka su gerokai pasikeitusia sudėtimi bei su žymiai didesnėmis ambicijomis.

 

Paskutiniais kretingiškių naujokais tapo puolėjas iš Italijos Hamedu Sako ir vidurio gynėjas iš Uzbekistano Solibekas Karimovas, kiek anksčiau – japonai Ryusei Furukawa ir Shogo Osawa ir po daugelio metų į komandą sugrįžęs Germanas Vaniuchinas.


Kalbant apie pasiruošimą sezonui, kretingiškiai labiausiai nustebino kontrolinėse rungtynėse prieš „Šiaulius“. Vienais favoritų laikomi „Šiauliai“ neatsilaikė prieš pirmuosius „Šilo“ varžovus ir pralaimėjo jiems 0:1.

 

„Be abejo, stebime varžovų pasikeitimus, tačiau neretu atveju matome tik pavardes, bet kaip žaidėjams seksis prigyti naujoje komandoje, kokią rolę jie vaidins, mes nežinome. Iš esmės, tai yra pagrindinė priežastis, dėl ko šeštadienio rungtynėms ruošiamės labiau žiūrėdami ne į varžovą, o į save“, – sakė „Šilo“ vyriausiasis treneris Gedeminas Jarmalavičius.

 

Jo auklėtiniai pasiruošimą naujajam sezonui baigė pergale 1:0 prieš Pirmai lygai besiruošusius, tačiau paskutinę minutę laipteliu žemyn nuleistus „Garliavos“ futbolininkus. Po šių rungtynių komanda spėjo sudalyvauti tiek foto, tiek video sesijose, kurių rezultatus pamatysite netrukus. Šį penktadienį laukia paskutinė treniruotė, o šeštadienį 14 valandą Kretingos miesto dirbtinės dangos stadione ir čempionato startas.

 

„Mes kaip tie studentai, kurių pasiruošimui vis trūksta vienos nakties. Tačiau plačiąja prasme, esame pasiruošę tikrai neblogai“, – konstatavo G.Jarmalavičius.