„Šilo“ totalizatoriaus čempionato žaidime triumfavo Žydrūnas Ožalas

Kazlų Rūdos „Šilo‘ futbolininkai užvertė jau dešimtojo sezono puslapį, kurį vainikuos tai, kad G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda LFF Pirmoje lygoje pasidabins bronzos medaliais. Savo ruožtu baigėsi ir komandos rezultatų „sekimo manija“ – futbolo sirgaliams skirtas totalizatoriaus čempionato žaidimas. O jame turime naują nugalėtoją…

Šio žaidimo mintis užsisuko dar 2019-aisiais, kuomet „Šilo“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse buvo iškovoję antrąją vietą. Tuomet arčiausiai visų Kazlų Rūdos komandos įvykių, nuspėdamas geriausiai jos rezultatus, čempionatą laimėjo Gediminas Skukauskas. Praeitame sezone, kuomet „Šilo“ kariauna triumfavo LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse ir iškovojo kelialapį į Pirmąją lygą, daugiausia taškų iš futbolo sirgalių surinko Šarūnas Krinickis.

Na, o kaip jau minėjome, šiais metais turime  taipogi nugalėtoją, kuriuo tapo Žydrūnas Ožalas. Iš viso šio žaidimo nugalėtojas surinko 47 taškus. Ž.Ožalas šiame sezone atspėjo 6 „Šilo“ rungtynių rezultatą. Ypač sėkmingai žaidimo nugalėtojui klostėsi antroji sezono pusė. Įpusėjus jam, Ž.Ožalo pavardė figūruodavo tarp antrojo dešimtuko žaidimo dalyvių. Žaidimo nugalėtojas iššovė jau besibaigiant sezonui.

Antroji vieta totalizatoriaus čempionate atiteko Jonui Paunksniui, kuris be kita ko nepraleido nei vieno šio žaidimo turo. Jis surinko iš viso 42 taškus. Trečią vietą užėmė tiek pat taškų surinkęs, kurį laiką turėjęs ir lyderio pozicijas, Evaldas Gudynas. Laipteliu žemesnę poziciją pastarajam totalizatoriaus čempionato dalyviui nulėmė tai, kad E.Gudynas kiek mažiau atspėjo rezultatų skirtumų. Tiek šio žaidimo nugalėtojo, tiek prizininkų dar laukia specialūs apdovanojimai. Na, o 2021-ųjų sezone totalizatoriaus dalyvių pirmasis šimtukas išsidėstė tokia seka (iš viso per sezoną sudalyvavo 292 dalyviai, – aut.past.):