Šių metų Kazlų Rūdos vasaros sporto švenčių čempionais krepšinyje tapo Griškabūdžio komanda

Šeštadienį Kazlų Rūdoje finišo liniją kirto vasaros sporto švenčių krepšinio, futbolo ir tinklinio turnyrai, po kurių buvo išaiškintos pajėgiausios šių metų minėtų sporto šakų komandos. Į baigiamąjį, Kazlų Rūdoje vykusį etapą, trečiuosius metus skaičiuojančiame projekte pasivaržyti ne tik dėl „Kazlų Rūdos šventės‘ 2022“ etapo prizų, bet ir „pasipildyti taškų kraitį“ kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės trofėjaus, susigrūmė 13 komandų.

Sėkmingiausiai baigiamasis etapas susiklostė „Nealkoholinis“ krepšininkams, kurie tik grupės varžybose nusileidę Griškabūdžio komandai, nukeliavo iki pat finalo ir jame 15:8 įveikė „Bombermenus“. Kovoje dėl trečios pozicijos „Griškabūdžio“ krepšininkams, priverstiems pusfinalyje pripažinti „Bombermenų“ pranašumą, mažajame finale teko susigrumti su „Igliauka“. Pastarieji krepšininkai buvo pajėgesni ir sezono lyderius įveikdami 11:6, iškovojo trečiąją vietą.

Sumuojant bendruosius šio sezono rezultatus, paaiškėjo, kad „Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės‘ 2022“ trofėjus atiteko „Griškabūdžio“ krepšininkams. Šiai komandai užteko čempioniškai užbaigti vasaros sezoną surenkant paskutiniame etape 6 taškus. Antroje vietoje finišavo „Igliaukos“ krepšininkai, na o trečią poziciją užėmė dvejuose etapuose gana vaisingai pasirodęs „Nealkoholinis“. Kiek apmaudokai sezono pabaigtuvės susiklostė „Laipsnių“ krepšininkams, kurie iki paskutinio etapo turėjo gana realių galimybių pakovoti dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės nugalėtojo titulo, tačiau šįkart minėtos komandos krepšininkai sustojo ketvirtfinalyje ir taškų medžioklėje sugriebė 1,5 taško. Tai kainavo jiems keletą pozicijų turnyrinėje lentelėje. Na, o šių metų sezone, jei skaičiuosime visus 5 vykusius etapus, dalyvavo iš viso per tris dešimtis krepšinio komandų iš Kazlų Rūdos, Marijampolės, Šakių bei Kauno savivaldybių. Bendra komandų rikiuotė išsidėstė tokia tvarka: