„Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės‘ 2022“ trofėjus – „ABC“ tinklininkų rankose

Vasaros sporto švenčių tinklinio sektoriuje, kaip ir futbole ar krepšinyje, kovoje dėl pagrindinio trofėjaus „Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės‘ 2022“ intriga laikėsi iki pat finalinio, Kazlų Rūdoje vykusio turnyro, etapo pabaigos. Šiais metais taškų dalybos tinklinio turnyrų karuselėje prasidėjo dar birželio mėnesį Jūrės miestelyje, kur startavusios komandos susitiko 2×2 paplūdimio tinklinio turnyre. Toliau veiksmo trileris kėlėsi į Antanavą, Plutiškes, dėl vietos po saule buvo grumiamasi Jankuose. Dar vienas tinklinio turnyrų etapas buvo numatytas ir Kazlų Rūdoje. Tuomet naktinio formato turnyre buvo rungtyniaujama iki išnaktų tiesiogine šio žodžio prasme. Na, ir baigiamoji dalis, kurios metu buvo sudėti visi taškai ant „i“, vyko vėl Kazlų Rūdoje, „Kazlų Rūdos šventėje 2022“.

Šeštadienį vykusiame tinklinio 4×4 formato turnyre susikirto penkių komandų interesai. Į pagrindinį turnyro trofėjų iš esmės nusitaikiusios buvo dvi komandos – „ABC“ ir „Top Sport“ tinklininkai. Pastarieji prieš sezono lyderius turėjo poros taškų deficitą ir siekiant nugalėtojo titulo „Top Sport“ tinklininkai šiame turnyre turėjo aplenkti savo konkurentus bent dviem pozicijomis, tačiau taip neįvyko.

Penkių turnyre dalyvavusių komandų ginčą ir Kazlų Rūdos etapą laimėjo „Jamaika“, kuri įveikė visus varžovus. Visus mačus su varžovais jie baigė tokiu pat sausu rezultatu – 2:0. Antrą vietą turnyre iškovojo vieną pralaimėjimą patyrę „ABC“ ekipa, na o prizinį trejetuką užbaigė „Top Sport“ tinklininkai, patyrę pora pralaimėjimų.

Žvelgiant į bendruosius šio sezono rezultatus, „Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės‘ 2022“ trofėjus atiteko „ABC“ tinklininkams, kurie pakartojo praėjusių metų pasiekimą ir apgynė tinklinio čempionų titulą. Antroje vietoje įsitvirtino kovinga „Top Sport“ komanda. Prizininkų gretose buvo jau taipogi „užsirezervavę“ šią poziciją iš anksčiau – „Jamaikos“ tinklininkai. Na, o galutinė komandų rikiuotė yra tokia:

 

 1. „ABC“ – 34 taškai
 2. „Top Sport“ – 30 taškai
 3. „Jamaika“ – 25,5 taško
 4. „Komanda X“ – 8,5 taškai
 5. „RIO“ – 6 taškai
 6. „Pralaimėtojai“ – 6 taškai
 7. „ACAR“ – 5 taškai
 8. „Kauno medikas“ – 5 taškai
 9. „Gerbiamieji“ – 4 taškai
 10. „Maksimos prūdas“ – 3 taškai
 11. „Partizanai“ – 3 taškai
 12. „Pilviškiai“ – 3 taškai
 13. „Seni vilkai“ – 2 taškai
 14. „Iksas“ – 1,5 taško
 15. 10-12 – 1,5 taško
 16. „Olimpiečiai“ – 1,5 taško
 17. „Klasiokai“ – 1,5 taško
 18. „Baranis“ – 0 taškų
 19. „Jūrė“ – 0 taškų
 20. „Šernai1“ – 0 taškų
 21. „Šernai2“ – 0 taškų
 22. „Jaunimas“ – 0 taškų
 23. „Senjorai“ – 0 taškų
 24. „Pabėgėliai“ – 0 taškų

 

KR Taurės 4×4 tinklinio turnyro protokolas