Sporto centro badmintonininkas Matas Revinskas iš Aukštaitijos grįžo su apdovanojimu

Spalio 22 dieną, Aukštaitijos regione, Panevėžyje vyko „Chaopai Tournament“ badmintono turnyras, kuriame startavo ir Igno Lukoševičiaus treniruojami du Kazlų Rūdos sporto centro badmintonininkai, atstovaujantys jau keletą metų sėkmingai veikiantį klubą „Aura“. Į turnyro dvikovų peripetijas nėrė Barbora Bieliauskaitė ir Matas Revinskas. Turnyre taipogi varžėsi ir sporto centro badmintono treneris. Jame vyko dvejetų akistatos trijuose divizionuose (suaugusių „B“, „C“ ir „D“) ir iš viso startavo 115 dalyvių.

Geriausiai sporto centro badmintonininkams sekėsi mišrių dvejetų grupėje. M.Revinskas su K.Petraškaite tarp aštuoniolikos šios kategorijos dalyvių iškovojo trečiąją vietą. Suaugusių „C“ divizione besivaržęs duetas 2:0 (21:12; 21:13) įveikė Panevėžio badmintono klubo porą, sekančioje akistatoje 2:0 (21:10; 21:12) pranoko R.Banelio ir S.Sipavičės porą, vėliau rezultatu 0:2 (14:21; 17:21) nusileido T.Grigo, J.Molienės duetui. Kovoje dėl trečios vietos kazlųrūdietis su porininke 2:0 (21:16; 21:10) pranoko A.Janušonį, D.Butvydaitę.

Į „D“ diviziono suaugusių mišrių dvejetų pirmą penketuką pateko ir sporto centro badmintono treneris I.Lukoševičius, kuris kartu su dar itin jauna ir tik besisemiančia varžybinės patirties B.Bieliauskaite tarp taipogi aštuoniolikos turnyre dalyvavusių porų iškovojo ne vieną pergalę ir iūki prizininkų pritrūko ne taip jau ir daug.

Pirmoje akistatoje Kazlų Rūdos sportininkai gana atkaklioje kovoje 2:0 (21:14; 21:18) įveikė D.Paulausko, N.Navarskienės porą. Sekančioje akistatoje tik po permainingos kovos 1:2 (21:16; 4:21; 23:25) nusileido V.Augustausko, G.Mikšienės dvejetui ir toliau sporto centro pora dvikovas tęsė dėl 5-8 vietų. Jų metu I.Lukoševičius kartu su B.Bieliauskaite iškovojo dar dvi pergales: 2:0 (21:17; 21:10) įveikė V.Stacevičių, A.Mackevičienę ir po atkaklios kovos 2:1 (20:22; 21:16; 21:16) nugalėjo D.Dragūno, D.Butkienės porą.