Sporto centro dziudo imtynininkų puikus startas Kaune

Kazlų Rūdos sportui praėjęs savaitgalis itin vaisingas džiugiais įvykiais. Savaitgalį pergales skynė ne tik suaugusių krepšinio, futbolo komandos, bet ir savo pasirodymais maloniai stebino Aleksandro Kolkatovo treniruojami sporto centro moksleiviai dziudo imtynininkai. Solidaus šios sporto šakos specialisto ugdomi sportininkai penktadienį, spalio 15-ąją viešėjo Kaune, kuriame vyko atviras dziudo imtynių čempionatas. Be keletos laikinosios sostinės sporto klubų ant tatamio kilimo jėgas išmėgino šios olimpinės sporto šakos dziudo imtynininkai iš Kėdainių, į išsiilgtų varžybų sūkurį įsisuko ir 7 Kazlų Rūdos sporto centro sportininkai.

Sporto centro treneris Aleksandras Kolkatovas neslėpė džiaugsmo dėl puikaus savo sportininkų pasirodymo. Treneris paatviravo, kad pirmą kartą nenuvylė nei vienas kazlųrūdietis. Pozityvių vertinimų, teigiamų atsiliepimų sporto centro dziudo imtynininkai sulaukė ir iš kitų tos dienos varžybose buvusių dziudo imtynių specialistų.

Visiems dziudo imtynininkams tai buvo pirmasis krikštas ant tatamio oficialiose varžybose. Nepaisant to, nei vienas sportininkas nebuvo kaustomas didesnės baimės, tinkamai buvo pasiruošę dvikovoms. Nieko keisto, kad jose buvo skinamos ir pirmosios pergalės. Net trys sporto centro dziudo imtynininkai iškovojo pirmąsias vietas. Nugalėtojais tapo savo svorio kategorijose Simas Beloded (2012 m.g.), Titas Dauginas (2013 m.g.) ir Gerda Degutytė (2013 m.g.). Antrosios pozicijos atiteko M.Mažeikai bei J.Okmanui. Prizininkų gretose atsidūrė K.Bieliauskaitė ir J.Kučiauskas.