Sporto centro lengvaatlečiai iš Lietuvos rajonų lengvosios atletikos čempionato grįžo su apdovanojimais

Lapkričio 18-ąją Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje. Jame varžėsi 2009 m.g. ir jaunesni lengvaatlečiai kone iš visų šalies regionų – moksleiviai nuo rytinių Švenčionių iki vakarinių Klaipėdos rajonų, nuo šiaurinių Pasvalio, Akmenės iki pietinių Druskininkų regionų, iš sporto centrų, sporto mokyklų, kuriose tik kultivuojama lengvoji atletika. Šiame lengvosios atletikos čempionate jėgas išmėgino ir ilgametę trenerio patirtį turinčio Kazlų Rūdos sporto centro lengvosios atletikos specialisto Valdo Kazlausko treniruojami lengvaatlečiai. Kazlų Rūdos sporto centrui atstovavo Gustė Matusevičiūtė,  Justas Ultaravičius ir Guostė Paliokaitė.

Pagal varžybų nuostatus, dalyvauti buvo leidžiama vienoje pasirinktoje rungtyje. Paminėtina ir tai, kad lengvosios atletikos čempionate vaikų grupėje apdovanojami 1-6 vietas užėmę sportininkai. Džiugu, kad du kazlųrūdiečiai pateko į šį šešetuką, abu šuolio į tolį sektoriuje.

Mergaičių grupėje besivaržiusi G.Matusevičiūtė tarp daugiau nei 30 sportininkių tai padarė penktuoju bandymu. Ji nušoko 4,36 m ir taip pagerino savo asmeninį rezultatą. Tokį pat rezultatą pasiekė ir varžovė iš Šilalės rajono, tačiau G.Matusevičiūtei aukštesnę poziciją nulėmė geresnis pasiektas vienas iš ankstesnių mėginimų rezultatas (palyginimui 4,28 m vs 4,22 m) Iki penktos pozicijos kazlųrūdietei pritrūko vos 1 cm. Na, o įdomumo dėlei, reikėtų pažymėti, kad rungtį laimėjusi kėdainietė nušoko 4,95 m.

Justas Ultaravičius varžėsi tarp daugiau nei dvidešimties sportininkų iš visos Lietuvos. Jam patekimą į šešetuką užtikrino 4,40 m rezultatas. Jį kazlųrūdietis pasiekė trečiuoju mėginimu. Tai buvo J.Ultaravičiaus asmeninis pagerintas rezultatas. Berniukų grupėje nugalėtoju buvo tapęs Švenčionių rajono šuolininkas, į tolį liuogtelėjęs 5,11 m.

Sporto centro lengvaatlečių grupėje rutulio stūmimo rungtyje debiutavo Guostė Paliokaitė. Dar visiškai neseniai pradėjusi mokytis šios rungties technikos, čempionate ji 2 kg sveriantį rutulį nusviedė 8,48 m. Patekimui į finalinį aštuntuką, kuriame suteikiama teisė papildomiems trims bandymams, G.Paliokaitei pritrūko kiek daugiau nei pusmetrio. Taigi, jaunajai kazlųrūdietei dar viskas priešakyje.