Kazlų Rūdos sporto centro U-9 futbolininkai varžybinės patirties sėmėsi tarptautiniame turnyre

Į visų sporto šakų karaliaus – futbolo varžybinės veiklos sūkurį šiais metais aktyviai įsiliejo dar tik pirmuosius metus Kazlų Rūdos sporto centre besidarbuojančios Viktorijos Svirupskytės treniruojami futbolininkai. Net dvi Kazlų Rūdos sporto centro 2014 m.g. komandos praėjusį savaitgalį, lapkričio 26-27 dienomis, dalyvavo tarptautiniame 5×5 futbolo  turnyre, kuris vyko Kėdainių puikioje sporto arenoje.

Be Lietuvos futbolo klubų, jame startavo ir svečiai iš Latvijos bei Lenkijos. Futbolo turnyras vyko dvi dienas. Savotiškai įdomi atrakcija buvo tai, kad kaip kokiame solidžiame suaugusių futbolo klubų ne vieną dieną besitęsiančiame turnyre, kazlųrūdiečių komandos kartu su tėveliais apsistojo vidurio Lietuvos mieste ir nakvynei.

Kazlų Rūdos sporto centro komandos sužaidė po 8 rungtynes. Sporto centro U-9 ekipoms teko patirti visų futbolo aikštėje patiriamų spalvų: nuo pergalės džiaugsmo iki pralaimėjimo kartėlio. Tai patirtys, grūdinančios mažuosius futbolininkus, ir ruošiančios juos didžiosioms futbolo kovoms.

Įdomumo dėlei, pasakysime, jog šį turnyrą laimėjo svečių komanda iš Lenkijos, „Beniaminek 03“, kuriems be kita ko visai sausiems iš balos taipogi nebuvo pavykę išlipti. Kaimyninės šalies futbolininkai iš aštuonerių rungtynių iškovojo 6 pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir kartą sužaidė lygiosiomis. Vienai iš Kazlų Rūdos sporto centro futbolo komandų pavyko iškovoti dvi pergales, antroji ekipa taip pat negrįžo tuščiomis – du kartus su varžovais sužaidė lygiosiomis. Na, o be jau minėtų komandų turnyre dar dalyvavo FK „Garliava A“, FK „Garliava B“, Kauno „Herojai“, Kėdainių „Nevėžis“, RFK „Ryga“ ir „Salaspils“.

Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkams tai išties buvo svarbi varžybinė patirtis, nes jau artimiausiu metu mūsų mažuosius futbolininkus matysime net dvejose fronto linijose – gruodžio mėnesį startuos Moksleivių futbolo lyga bei netrukus prasidėsiantis ir Lietuvos futsal jaunimo čempionatas.