Startavo vasaros sporto švenčių maratonas

Liepos 10-ąją startavo šių metų Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros sporto švenčių maratonas, kurio metu krepšinio, futbolo ir tinklinio komandos kovose ietis laužo ne tik dėl organizatorių įsteigtų prizų einamuose turnyruose, bet ir kaupdamos taškus neria į kovų sūkurį kovoje dėl pagrindinio šių metų trofėjaus – Kazlų Rūdos savivaldybės taurės. Priminsime, kad minėtų sporto šakų komandos, besivaržančios turnyruose kiekviename etape už pirmąją vietą gauna 6 taškus, už antrąją 5 taškus ir t.t. Finaliniame etape, kuris numatytas rugsėjo 11 d. Kazlų Rūdoje, įskaitinių taškų fondas dvigubinamas.

Pirmoji šio sezono sportinė stotelė šeštadienio popietę buvo Antanavas. Gražų 260 metų jubiliejų švenčiančiame miestelyje buvo varžomąsi 3×3 krepšinio, 5×5 futbolo ir 6×6 tinklinio turnyruose.

Daugiausia dalyvavusių komandų užfiksuota krepšinio turnyre. Čia dėl turnyro nugalėtojo titulo ir pirmųjų įskaitinių taškų susikibo 8 komandos iš Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Šakių bei Kauno savivaldybių. Sėkmingiausiai turnyras susiklostė „The Boys“ krepšininkams, kurių pagrindą sudarė Kauno „Žalgirio 3“ ekipos jaunimas. Jie finalinėje akistatoje po permainingos kovos rezultatu 11:7 įveikė Kazlų Rūdos SC „Atakos“ krepšininkus, kuriuos šiame sezone matysime RKL „A“ diviziono kovų arenose. Trečioji vieta teko „Spurto“ krepšininkams, kurie mažajame finale rezultatu 15:7 įveikė „Slovėnija“ pasivadinusią Kazlų Rūdos ekipą.

Futbolo sektoriuje taškų ir prizų medžioklėn išsiruošė penkios komandos iš Kazlų Rūdos bei aplinkinių savivaldybių. Jos sužaidė rato sistema ir nugalėtoja buvo skelbiama ekipa, surinkusi daugiausia taškų. Turnyre triumfavo Marijampolės „Šešupės“ futbolininkai, kurie per ketverias rungtynes surinko 10 taškų. Marijampoliečiai akistatose su varžovais skynė pergales, tik lemiamoje akistatoje, kaip parodė turnyro eiga, kovoje dėl pirmos vietos lygiosiomis sužaidė su antrąją vietą iškovojusiais aikštės šeimininkais Antanavo futbolininkais. Pastarųjų sąskaitoje galutinėje įskaitoje buvo 8 taškai. Na, o trečiąją poziciją išplėšė paskutiniame ture „LT United“ futbolininkus rezultatu 3:0 įveikę Pilviškiai. Jie surinko penkis taškus, tokiu būdu vienu tašku aplenkdami varžovus iš Bagotosios.

Tinklinio aikštelėje jubiliejiniame Antanavo įkurtuvių turnyre varžėsi trys komandos. Nugalėtojų titulas ir pirmieji 6 taškai atiteko abu varžovus įveikusiems ABC tinklininkams. Antrą poziciją iškovojo tradiciškai šiame turnyre nuolat dalyvaujantys Kauno medikai „Senjorai“, savo sąskaitoje turėję taip pat pergalę. Na, o trečioje pozicijoje liko „Mėgėjų“ ekipa.

Sekantis etapas, kuriame komandos turės galimybę vėl pasipildyti taškais, numatytas liepos 24 d. Plutiškėse. Tradiciškai, čia bus ieškoma atsakymų į klausimus 3×3 krepšinio ir 4×4 tinklinio turnyruose. Jų pradžia numatyta 14.30.

 

Turnyrinė komandų rikiuotė:

 

Krepšinis:

The Boys – 6 taškai

SC Ataka – 5 taškai

Spurtas – 4 taškai

Slovėnija – 3 taškai

Pilviškiai – 1,5 taško

Omega – 1,5 taško

Bruklinas – 0 taškų

Lekykla – 0 taškų

 

Futbolas:

Šešupė – 6 taškai

Antanavas – 5 taškai

Pilviškiai – 4 taškai

Bagotoji – 3 taškai

LT United – 2 taškai

 

Tinklinis:

ABC – 6 taškai

Kauno medikas „Senjorai“ – 5 taškai

Mėgėjai – 4 taškai