Šeštadienį startavo Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros švenčių maratonas, kurio sudedamoji dalis be abejo yra ir sportas.

Kaip ir praėjusiais metais, komandos pagal nusistovėjusias sporto šakų tradicijas įvairiose savivaldybės vietovėse varžosi ar varžysis krepšinio, futbolo, tinklinio sektoriuose.

Dėl aukščiausių vietų ir dėl įskaitinių taškų krepšinio ir tinklinio komandos kovėsi jau Plutiškėse, o dar laukia dvikovų laukas ateinantį šeštadienį Jūrės miestelyje (tinklinio turnyras).

Po to, po savaitės ietys bus suremtos Jankuose (krepšinis, futbolas, tinklinis), prabėgus dar septynioms dienoms, minėtų sporto šakų ekipos varžysis Antanave, na ir baigiamoji dalis numatyta rugsėjo 12 d. Kazlų Rūdoje.

Kaip ir praeitame sezone, aktyviausių ir geriausiai pasirodžiusių vasaros švenčių futbolo, tinklinio ir krepšinio komandų laukia atskiri apdovanojimai – Kazlų Rūdos savivaldybės taurė ir kiti prizai.

Priminsime, kad komandos kiekviename etape užėmusios 1-6 vietas sporto turnyruose gauna įskaitinius taškus. Už pirmą vietą skiriami 6 taškai, už antrą – 5, ir t.t.

Finaliniame sporto šakų trio turnyre Kazlų Rūdoje, pirmajame šešetuke atsidūrusioms komandoms už etapą taškų kiekis bus dvigubinamas.

Taigi, liepos 25-ąją Plutiškėse vyko 3×3 krepšinio ir tokio paties formato tinklinio turnyrai. Džiugu pažymėti, kad dalyvių buvo ne taip jau ir mažai – krepšinio sektoriuje startavo 9 komandos, na o tinklinio aikštelėje varžėsi 5 ekipos.

Puikiai krepšinio miniturnyrėlis susiklostė „Atakos“ krepšininkams, kurios gretose rungtyniavo kazlųrūdietis Paulius Dembinskas. Šią ekipą Kazlų Rūdos krepšinio gerbėjai turės galimybę matyti ir iš arčiau suspipažinti jau rudenį startuosiančiose RKL pirmenybėse.

Kaip jau supratote, „Atakos“ krepšininkai tapo Plutiškių 3×3 krepšinio turnyro nugalėtojais ir komandai atiteko 6 įskaitiniai taškai. Antrąją vietą turnyre iškovojo „Sigma“ ekipa, trečiąją – „Palaida bala“.

Tinklinio fronte sėkmingiausiai turnyras susiklostė ir visas šešių taškų paketas įkrito į „Edvis ir draugai“ sąskaitą.

Šios komandos tinklininkai tą dieną nepralaimėjo varžovams nei vieno seto. Antrąją vietą iškovojo „Jamaika“. Ant prizininkų pakylos atsidūrė ir „Pradedantieji“.

Turnyrinė krepšinio ir tinklinio komandų dabartinė rikiuotė, po „pasimatymų“ Plutiškėse yra tokia:

Krepšinis:

Ataka – 6 tšk

Sigma – 5 tšk

Palaida bala – 4 tšk

Kolegos – 3 tšk

Igliauka – 1,5 tšk

Greičiau pradėsim, greičiau baigsim – 1,5 tšk

Tinklinis:

Edvis ir draugai – 6 tšk

Jamaika – 5 tšk

Pradedantieji – 4 tšk

Ataka – 3 tšk

Timpodžiai – 2 tšk

Startavo vasaros sporto švenčių maratonas
Startavo vasaros sporto švenčių maratonas