Tradiciniame stalo teniso turnyre „Sporto centro taurei laimėti“ triumfavo N.Pirogovas

Sekmadienį sporto centro salėje buvo surengtas tradicinis stalo teniso turnyras „Sporto centro taurei laimėti“, kuriame Kazlų Rūdos stalo teniso mėgėjams buvo sudarytos sąlygos “virti savose sultyse“: pagal pajėgumą turnyro dalyviai buvo suskirstyti į du divizionus. Į tarpusavio akistatų batalijas įsisuko 15 stalo teniso mėgėjų. Tiek viename, tiek kitame divizione buvo varžomasi rato sistema.

„A“ divizione triumfavo didesnio vargo su varžovais neturėjęs N.Pirogovas, laimėjęs visus septynis mačus (šiame divizione varžėsi 8 dalyviai, – aut.past.) Ne vieną ir ne du dešimtmečius žaidžiantis stalo teniso mėgėjas penkias dvikovas laimėjo sausu rezultatu 3:0. N.Pirogovui kiek „įkando“ po vieną setą mačuose laimėdami G.Akelaitis ir A.Drulia.

Antrąją vietą turnyre iškovojo šiame divizione G.Akelaitis. Nors galutinėje įskaitoje su S.Krinicku jis buvo surinkęs tiek pat taškų, tačiau aukštesnę poziciją šiam nulėmė tarpusavio laimėta akistata. S.Krinicką G.Akelaitis buvo įveikęs rezultatu 3:1. Taigi, pastarajam stalo teniso mėgėjui atiteko trečioji vieta.

„B“ divizione visus susitikimus laimėjo antrąkart šiame turnyre dalyvaujantis I.Juraitis. Jis didesnę mačų dalį laimėjo taipogi sausais rezultatais 3:0. Daugiausia jam pasipriešino rezultatu 2:3 nusileidęs V.Juraitis. Vieną setą prieš I.Juraitį buvo laimėjęs šiame turnyre debiutavęs E.Paliokas. Pastarasis stalo teniso mėgėjas „B“ divizione iškovojo antrąją vietą. Na, o prizininkų trejetuke atsidūrė keturis susitikimus iš šešių galimų laimėjęs Ą.Akranglis.