Vaikų (2011 m.g.) salės futbolo Naujametiniame turnyre „Sporto centro Taurė“ – šeimininkų rankose

Gruodžio 30-ąją, ketvirtadienį, Kazlų Rūdos sporto centro salėje vyko 2011 m.g. vaikų salės futbolo turnyras „Sporto centro Taurei laimėti“. Be dviejų, Vito Kirtiklio treniruojamų aikštės šeimininkų komandų, į jį buvo pakviesta ir pora svečių ekipų – Kybartų „Sveikata“ ir Kauno VJFC „Aleksoto“ komandos.

Naujametiniame turnyre buvo varžomasi rato sistema ir nugalėtoja buvo skelbiama komanda, surinkusi daugiausia taškų. Vaikų salės futbolo turnyras prasidėjo Sporto centro ir Sporto centro B tarpusavio akistata. Šis pasimatymas baigėsi pirmosios komandos pergale rezultatu 4:0.

Antrame mače jėgas išmėgino „Aleksotas“ ir „Sveikata“. Po permainingos ir itin atkaklios kovos Kauno komandos futbolininkai sugebėjo įveikti varžovus rezultatu 3:2 ir taipogi, kaip Kazlų Rūdos sporto centro komanda, brūkštelėti į turnyrinę lentelę pirmąjį tritaškį.

Kaip parodė turnyro visuma, trečiame turnyro mače būtent tarp šių ekipų vyko lemiama kova. Rungtynių pradžioje Sporto centro futbolininkai pirmi išsiveržė į priekį ir pirmavo rezultatu 2:0, bet atkaklūs kauniečiai dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino 2:2. Antroje rungtynių pusėje, po poros Kazlų Rūdos komandos tikslių smūgių, buvo sugrąžintas poros įvarčių pranašumas, tačiau „Aleksotas“ rezultatą sušvelnino 4:3, o rungtyniauti dar buvo likusi kiek daugiau nei minutė. Mėgindami kiek pagudrauti Sporto centro futbolininkai, rizikuodami kai kuriomis rungtynių akimirkomis sulaukti ir geltonos kortelės dėl laiko vilkinimo, sugebėjo išsaugoti trapią persvarą. Rungtynės ir baigėsi rezultatu 4:3.

Toliau į aikštelę žingsniavo Sporto centro B futbolininkai, kurie sugebėjo lygiosiomis 1:1 baigti rungtynes su Kybartų „Sveikatos“ ekipa.

Nugriebti taškų Sporto centro B komandai nepavyko dvikovoje su „Aleksotu“. Pastarieji futbolininkai įrodė pranašumą, laimėdami rungtynes sausu rezultatu 4:0.

Paskutiniame turnyro mače V.Kirtiklio treniruojami Sporto centro futbolininkai įveikė „Sveikatos“ futbolininkus ir iškovodami visas tris pergales tapo Naujametinio turnyro „Sporto centro Taurei laimėti“ nugalėtojais. Antroji vieta atiteko Kauno „Aleksotui“, prizininkų trejetą užbaigė Kybartų „Sveikata“.

Geriausiu šio turnyro puolėju buvo pripažintas Kazlų Rūdos Sporto centro futbolininkas Kipras Bendinskas. Geriausio gynėjo nominacija atiteko Kauno „Aleksoto“ futbolininkui Aivarui Kalinauskui. Na, o geriausio vartininko prizas teko kybartiškiui Leonardui Markauskui.

Pabaigai, norime pasidžiaugti, kad beveik visos sporto centre kultivuojamos sporto šakos, tarp kurių be kita ko yra ir futbolas, yra sulaukusios Sporto rėmimo fondo paramos. Sporto centras, įgyvendindamas projektą, „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas neformaliajam sportiniam ugdymui“, kurio devizas, „Įkvėpti judėti!”, kuruojamam tiesiogiai švietimo mainų paramos fondo, yra įsigijęs būtino šiai sporto šakai inventoriaus, kurio pakaks dar ne vieneriems metams ir ne vienai futbolininkų ugdomai grupei tiek treniruočių procesui, tiek panašaus pobūdžio futbolo turnyrų organizavimams užtikrinti.