Antrą pergalę MFL U-19 lygoje iškovojo Kazlų Rūdos sporto centro jaunimas

Antrąsias rungtynes Moksleivių futbolo lygoje U-19 amžiaus grupėje sekmadienio popietę žaidė Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos sporto centro komanda. Varžovais buvo Kybartų „Sveikata“ futbolininkai, kurių gretose buvo ne vienas, „kremtantis“ šiame sezone ir LFF II lygos futbolo pirmenybių duonos. Džiugu pažymėti, kad po atkaklios kovos pergalę šventė sporto centro futbolininkai, įveikę varžovus rezultatu 3:2 (1:0). Tai jau antra Kazlų Rūdos komandos pergalė MFL U-19 įsibėgėjančiose pirmenybėse. Šiame mače dubliu pasižymėjo Kristupas Vyšniauskas, įvartį pridėjo Matas Aksionas.

Rungtynės su svečių komanda prasidėjo gana apylygiu žaidimu, po truputį vis daugiau aštresnių epizodų prie svečių vartų kuriant sporto centro futbolininkams. Dar pirmojo kėlinio pradžioje varžovų aikštės prieigose, kiek pasivarinėjęs kamuolį, kybartiškių vartininko budrumą pamėgino patikrinti jį į vartų kampą siuntęs A.Blaškevičius, tačiau vartininkas kamuolį sugavo. Kėlinio viduryje neblogą epizodą turėjo varžovų baudos aikštės atsidūręs L.Augulis, kuris, po K.Vyšniausko perdavimo, mėgino nukreipti kamuolį į vartus, tačiau pritrūko tikslumo.

Savo ruožtu savų argumentų turėjo ir svečių futbolininkai, kurie buvo susikūrę pora standartinių situacijų, baudos smūgių, tačiau didesnės grėsmės Kazlų Rūdos komandos vartams tai nesukėlė. Na, o mušamo įvarčio skoniu pirmi mėgavosi aikštės šeimininkai. 35-ąją minutę iš aikštės gilumos skriejant kamuoliui į baudos aikštę, šoktelėjęs joje vienu lietimu jį į varžovų vartų kampą pasiuntė Kristupas Vyšniauskas, išvesdamas sporto centro komandą priekin 1:0.

Netrukus Kazlų Rūdos komandos futbolininkas galėjo ir padvigubinti sporto centro komandos persvarą, kuomet po skersuoto kamuolio, galva mėgino pasiųsti jį į Kybartų komandos vartus, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Aikštės šeimininkų pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Matas Aksionas. R.Jasevičiui skersavus kamuolį, minėtas kazlųrūdietis baudos aikštėje „uždarė“ kamuolį ir rezultatas tapo 2:0. Svečių futbolininkai rankų nenuleido ir savo šansais taip pat pasinaudojo.

53-ąją rungtynių minutę, baudos aikštės prieigose prasižengus aikštės šeimininkams, „Sveikatos“ futbolininkas atliko tikslų smūgį, siųsdamas kamuolį į vartų kamputį, sušvelnindamas rezultatą 2:1 ir taip maksimaliai grąžindamas intrigą į rungtynes. Varžovų viltis taškų dalybose antro kėlinio viduryje vėl prigesino K.Vyšniauskas. Kazlų Rūdos komandos greitos atakos metu, jos smaigalyje atsidūrusiam K.Vyšniauskui kamuolį perdavė L.Augulis. Situaciją įvertinęs Kybartų komandos vartininkas mėgino išmušti kamuolį, tačiau šis nuo kazlųrūdiečio aukšta trajektorija skriejo vartų link ir suspurdėjo jų tinkle – 3:1.

Pergale sporto centro futbolininkams džiaugtis buvo dar šiek tiek ankstoka, nes einant dvikovai į pabaigą, vienas iš kybartiškių, kurdamas su kamuoliu Kazlų Rūdos komandos vartų link, sugebėjo įveikti kelių aikštės šeimininkų futbolininkų gynybą ir smūgiuoti baudos aikštėje kamuolį į vartų perimetrą. Nors kamuolį sporto centro vartininkas atrėmė, tačiau Kybartų futbolininkas pasinaudojo antruoju šansu ir sušvelnino vėl Kazlų Rūdos komandos pranašumą iki 3:2. Vis dėlto per likusias rungtynių minutes sporto centro futbolininkai „egzaminą išlaikė“ ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo antrą tritaškį.