„Bauen“ badmintono turnyre Kazlų Rūdos sportininkai prizininkų gretose

Praėjusį savaitgalį, vasario 17 d., Kaune startavo „Bauen“ badmintono suaugusiųjų lygos turnyrų ciklas, kurio pirmajame etape jėgas išmėgino ir Kazlų Rūdos šios sporto šakos atstovai. Solidžiame turnyre registravosi per 200 badmintono entuziastų iš įvairių šalies regionų. Prie starto linijos stojo 29 Lietuvos klubų atstovai. Priklausomai nuo meistriškumo pakopos buvo galima varžytis keturiose kategorijose  – „B“, „C“, „D“ ir „E“. Kazlų Rūdos badmintono klubo „Aura“ badmintonininkai po truputį skinasi kelią į platesnius vandenis. Šįmet jie kilstelėjo į aukštesnį lygmenį ir jėgas išmėgino „D“ divizione. Mišrių dvejetų ir vyrų dvejetų grupėje garbingai Kazlų Rūdai atstovavo ir rinko reitingo taškus Rimvydas Petrukaitis, Tomas Buinevičius ir Gintarė Juraitienė.

„C“ divizione visiškai nedaug ir prizininkų pakylos pritrūko mišrių dvejetų grupėje rungtyniavusiam sporto centro badmintono treneriui Ignui Lukoševičiui kartu su „Setas“ atstove J.Živatkauskaite. Galutinėje įskaitoje jie iškovojo ketvirtąją vietą. Šiame divizione treneris kartu su sporto centro badmintonininku Matu Revinsku solidžiai pasirodė vyrų dvejetų grupėje, kurioje iškovojo antrąją vietą. Praleidę pirmą turą jie ketvirtfinalyje 21:14, 21:14 įveikė A.Stelmoko ir D.Kecoriaus duetą, pusfinalyje 21:5, 21:19 nugalėjo G.Petrauską, M.Pacevičių ir tik finale 19:21, 14:21 nusileido Kęstučio Navicko badmintono akademijos atstovams T.Šikarskui, L.Dryžui.

Dar aukštesnėje meistriškumo „B“ pakopoje, vyrų vienetų kovose, kazlųrūdietis Matas Revinskas sugebėjo iškovoti trečiąją vietą. Pirmoje akistatoje po itin atkaklios kovos 21:18, 10:21, 21:18 įveikęs kaunietį A.Rimkų, vėliau kluptelėjo 12:21, 12:21 nusileidęs būsimam turnyro nugalėtojui K.Kolesnichenko. Akistatoje dėl trečios vietos kazlųrūdietis 21:18 ir 21:15 atsigriebė prieš M.Brazauską (Kęstučio Navicko badmintono akademija).