Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse triumfavo „Dalmanta“

Praėjusį šeštadienį finišavo 2023/2024 m Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybės, kuriose paaiškėjo šio sezono nugalėtojai, prizininkai, taipogi Mažosios Taurės savininkas. Tądien sporto centre vyko iš viso aštuonerios rungtynės: pusfinaliai ir finalai dėl Mažosios ir Didžiosios Taurės. Šių metų čempiono titulą iškovojo „Dalmantos“ krepšininkai. Pusfinalyje jie be didesnio vargo, rezultatu 14:6 įveikė „United“ krepšininkus, na o Didžiajame finale permainingose ir dramatiškose rungtynėse, pralaiminėdami 1:5, dvikovos pabaigoje išplėšė pergalę prieš puikiai tądien rungtyniavusius „GP“ krepšininkus. Rungtynės baigėsi rezultatu 12:11. Vos ne visus taškus nugalėtojams rinko aukštaūgis 214 cm T.Janušauskas. Jis varžovams atseikėjo 10 taškų. „GP“ krepšininkams, reguliariajame sezone finišavusiems 3 vietoje, galutinėje įskaitoje teko tenkintis antrąja vieta. „GP“ ekipa prieš didįjį finalą sugebėjo įveikti „Kvietiškį“. Su šiuo varžovu dvikova baigėsi 19:15.

Rungtynėse dėl trečios vietos susirėmė „Kvietiškis“ su „United“. Kvietiškiečiai laimėjo akistatą 15:7 ir finišavo prizininkų trejetuke. „United“ buvo ketvirti.

Dvikovos dėl mažosios Taurės vyko analogiška seka. Mažąją taurę laimėjo „Pravalas“ krepšininkai, kurie pusfinalyje 13:9 įveikė „Laukinius šernus“, na o baigiamosiose rungtynėse 16:9 pranoko „Underdogus“. Pastariesiems krepšininkams pernelyg liūdėti nebuvo ko, nes galutinėje įskaitoje jie pataisė turnyrinės lentelės pozicijas likdami šeštoje vietoje. Džiaugsmo akimirkų „Underdogai“ turėjo pusfinalyje dėl Mažosios Taurės įveikdami principinius savo varžovus „Kazlų Riterius“. Tos rungtynės baigėsi rezultatu 11:4.

Garbės rungtynėse dėl 7-8 pozicijų susitiko „Kazlų Riteriai“ ir „Laukiniai šernai“. „Kazlų Riteriai“ laimėjo akistatą 14:9. Ko gero tai jiems maža paguoda, žinant tai, kad pirmoje sezono pusėje turnyrinėje lentelėje „Kazlų Riteriai“ vienu metu buvo užsiropštę ir į trečiąją vietą.

Iškart po rungtynių maratono sporto centre buvo surengti baudų metimo ir tritaškių konkursai, kuriuose dalyvavo visų pirmenybėse dalyvavusių aštuonių komandų atstovai. Abu konkursus laimėjo „Dalmantos“ krepšininkai. Baudų metimo sektoriuje triumfavo Tomas Janušauskas, o tritaškių zonoje karaliavo Paulius Dembinskas.

Rezultatyviausiu ir daugiausia tolimų metimų pataikiusiu krepšininku šiame sezone tapo ir apdovanotas buvo „Kvietiškio“ lyderis Linas Belkevičius. Daugiausia atšokusių kamuolių keturiolikos sezono rungtynių cikle atkovojo Dalius Grušauskas („GP“).

 

3×3-turnyrinė lentelė

 

3×3-rezultatyviausi

 

ketvirtfinalių, pusfinalių, finalų statistika