Aktyvios futbolo savaitės V.Kirtiklio treniruojamiems futbolininkams tęsiasi. Per pastarąsias šešetą dienų Kazlų Rūdos sporto centro U-10 komanda į futbolo aikštelę vėl buvo išbėgusi pora kartų.

Šeštadienį mažieji kazlųrūdiečiai spėjo sudalyvauti Kybartuose vykusiame futbolo turnyre FK „Sveikata“ taurei laimėti, na o antradienį futbolo specialisto V.Kirtiklio ugdoma komanda Marijampolėje dar kartą susitiko Pietų Lietuvos 7×7 futbolo pirmenybėse su vietos „Sūduvos B“ ir Kauno „Aleksoto“ komandomis.

Kybartuose vykęs turnyras Kazlų Rūdos komandai susiklostė sėkmingai. 2011 m.g. amžiaus grupėje kazlųrūdiečiai kovojo su aikštės šeimininkais „Sveikatos“ futbolininkais, FMK „Lituanica“ ir bendraamžiais iš Birštono sporto centro.

V.Kirtiklio treniruojamai komandai teko paragauti visą futbolo teikiamų emocijų paletę – iškovota viena pergalė, sužaista kartą lygiosiomis ir patirtas vienas pralaimėjimas.

Galutinėje įskaitoje Kazlų Rūdos sporto centro komanda iškovojo antrąją vietą.

Na, o Pietų Lietuvos U-10 futbolo pirmenybėse, kaip ir prieš savaitę vykusiuose mačuose Kazlų Rūdoje, sporto centro futbolinininkai darkart iškovojo abi pergales, įveikdami „Aleksoto“ ir „Sūduvos B“ komandas.

Pasak komandos trenerio, sporto centro futbolininkams pavyko pademonstruoti gražų žaidimą prieš marijampoliečius, kurio metu buvo ir eilė tikslių perdavimų, ir puikių įvarčių.

Šiame ture daugiausia įvarčių į varžovų vartus mušė Kipras Bendinskas (4 įvarčiai). Pora kartų tiksliais smūgiais pasižymėjo Justas Žūkas, po įvartį Kazlų Rūdos komandai pridėjo Jokūbas Švilpa ir Martynas Urbonas.

Artimiausia dvikova Kazlų Rūdos komandos laukia Druskininkuose, kuriuose V.Kirtiklio ugdoma komanda rungtyniaus ateinantį ketvirtadienį su aikštės šeimininkais. Tai bus „Wellkid lygos“ akistata.

Futbolas. Aktyvi ir vaisinga savaitė Kazlų Rūdos U-10 futbolininkams