„Šilo“ futbolininkai pirmose sezono namų rungtynėse sužaidė lygiosiomis

Penktadienio vakarą pirmąkart šiame LFF Pirmos lygos sezone Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkus savoje aikštėje galėjo matyti klubo sirgaliai.

Po septynerių rungtynių maratono vien išvykose rungtyniavusi G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda Kazlų Rūdos futbolo stadione jėgas išmėgino su Gargždų „Bangos“ dublerine ekipa.

Akistata baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1). „Šilo“ gretose pasižymėjo R.Beniušis ir A.Brokas.

Rungtynės Kazlų Rūdos komandai prasidėjo šaltu dušu, kai dar 2-ąją jų minutę į baudos aikštę su kamuoliu įsiveržęs Edgaras Anulis pasiuntė kamuolį į Giedriaus Zenkevičiaus ginamų vartų tinklą, išvesdamas varžovus į priekį 1:0.

Į vatą daug nevyniojusiai Kazlų Rūdos komandai prireikė 7 minučių rezultatui išlyginti. 9-ąją dešiniu Gargždų komandos teritorijos kraštu su kamuoliu kūręs Audrius Brokas skersavo jį, o baudos aikštėje tiksliu smūgiu galva kamuolį į vartų kampą nukreipė Ričardas Beniušis – 1:1.

Žaidimas toliau vyko daugiau baudos aikščių prieigose. Kamuolį geriau kontroliuoti sekėsi varžovams, tačiau ne taip jau ir daug trūko, kad persverti rezultatą 20-ąją minutę galėjo „Šilo“ futbolininkai.

Tuomet dešiniame krašte Gargždų futbolininkams buvo užfiksuota pražanga. Kamuolį į baudos aikštę siuntė Audrius Brokas.

Vėl jį būdamas abiejų komandų futbolininkų apsuptyje galva į vartų kamputį siuntė R.Beniušis, tačiau kamuolys praskriejo pro pat virpstą.

Po poros minučių vėl aštresnis epizodas užfiksuotas prie svečių vartų. Įsiveržęs į dešinį „Bangos B“ baudos aikštės kraštą kamuolį užsikirto Audrius Brokas. „Šilo“ saugas atliko smūgį, tačiau vartininkas kamuolį atrėmė.

Deja, nebuvo kam baudos aikštėje pakartoti smūgio ir varžovų gynėjai kamuolį pašalino iš baudos aikštės.

Kėliniui einant į pabaigą, 40-ąją minutę laimę puolime prie pat 16 m atžymos pamėgino Audrius Račkus. Po R.Beniušio kamuolio „atmetimo“ atgal,  A.Račkaus smūgiuotas kamuolys leidosi už vartų.

Už poros minučių vos darkart į priekį neišsiveržė svečiai. Po komandos draugo perdavimo, su kamuoliu įnirtingai veržėsi ir prie 16 m atžymos artėjo E.Anulis. Jis užsimojęs driokstelėjo ir kamuolys atšoko nuo „Šilo“ vartų skersinio. Na, o tuomet jį sugavo G.Zenkevičius.

Antrojo kėlinio pradžią galingiau pradėjo Gargždų futbolininkai. 50-ąją minutę svečiai vos nepasinaudojo klaida Kazlų Rūdos komandai savoje aikštės pusėje perduodant kamuolį.

Tuomet suskubę į ataką gargždiškiai staigiai atsidūrė prie Kazlų Rūdos komandos baudos aikštės, atliko smūgį, tačiau varžovo smūgiuotą kamuolį krisdamas sugebėjo numušti už galinės linijos Giedrius Zenkevičius.

Kontrargumentuoti 55-ąją minutę pamėgino ir aikštės šeimininkai. Tuomet neblogą šansą pasiųsti kamuolį į vartų plotą baudos aikštėje turėjo A.Brokas, tačiau kelios uždelstos akimirkos baigėsi tuo, kad Gargždų futbolininkai numušė kamuolį už galinės linijos.

Tuo tarpu Kazlų Rūdos komanda neišvengė vėl klaidos ir jos varžovai nedovanojo. 59-ąją minutę, nesėkmingai išmušinėjant kamuolį „Šilo“ futbolininkui, jis atsidūrė prie P.Lotužio kojų, kuris baudos aikštėje pasiuntė kamuolį į vartų kamputį darkart išvesdamas „Bangą B“ į priekį 2:1.

„Šilo“ komanda ir vėl buvo priversta galvoti, kaip atstatyti rungtynių pusiausvyrą. 62-ąją minutę gana neblogą ataką surengė Kazlų Rūdos komanda, kuomet po Deivido Karpavičiaus skersuoto kamuolio iš kairio krašto, galva mėgino siųsti vartų plotą jį R.Beniušis, tačiau kamuolys skriejo vartininkui į rankas.

Dar viena įstabesnė ataka buvo surengta 75-ąją minutę. Tuomet tos pačios atakos metu, po vieno iš mėginimų atakuoti, baudos aikštės prieigose gana galingai užsimojo I.Tsyvilka, tačiau kamuolį K.Smilingis atrėmė.

„Šilo“ futbolininkai visgi sugebėjo rasti galimybių pasižymėti jau paskutinės rungtynių dekados metu. 83-ąją minutę sudirbo R.Beniušio ir A.Broko tandemas.

Abiems futbolininkams lankantis prie varžovų baudos aikštės atžymos, R.Beniušiui atlikus trumpą perdavimą atgal, A.Brokas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą ir išlygino rezultatą – 2:2.

Tik šiuo dvikovos periodu aikštės šeimininkų žaidimas pagyvėjo, buvo daugiau sujudimo. Pagausėjo „Šilo“ vizitų prie varžovų vartų, taip pat spaudimo, bei emocijų pliūpsnio, kai rodos iki persvaros trūksta tiek nedaug.

Vis dėlto gargždiškiai atsilaikė ir pasibaigus rungtynių laikui abi komandos pasidalino po tašką.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Darius Isoda, Nedas Labukas, Haroldas Serbenta, Ilya Tsyvilka, Tadas Kvietkauskas (70‘ Tomas Raštutis), Audrius Račkus (56‘ Mindaugas Minevičius), Artiom Spelman (46‘ Deividas Karpavičius), Audrius Brokas, Ričardas Beniušis, Ignas Raštutis (60‘ Justas Česnavičius).