Iš Gargždų „Šilo“ futbolininkai sugrįžo su trimis taškais

Po poros savaičių pertraukos į futbolo kovų areną vėl sugrįžo išalkę pergalių Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. Šeštadienio vakarą G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda keliavo į Žemaitiją. Medžioklėje dėl trijų taškų Kazlų Rūdos futbolininkai susikibo su aikštės šeimininke Gargždų „Bangos B“ ekipa. Pirmajame rate tarpusavio akistata Kazlų Rūdoje buvo pasibaigusi lygiosiomis 2:2. Šįkart „Šilas“ įrodė, kad yra pranašesnis, įveikė varžovus jų aikštėje rezultatu 3:1 (2:1) ir į Kazlų Rūdą sugrįžo su trimis taškais. Įvarčius mušė Ričardas Beniušis, Ramūnas Mačežinskas. Vienas įvartis į aikštės šeimininkų vartus krito nuo savo futbolininko. Iškovota pergalė Kazlų Rūdos komandai leido bent jau trumpam šoktelėti į ketvirtą turnyrinės lentelės poziciją. O ar pavyks joje išsilaikyti bent jau iki sekančio turo, priklausys nuo sekmadienį vyksiančių rungtynių tarp Panevėžio „Panevėžio B“ ir Kretingos „Minijos“ baigties.

Peržvelgiant trumpai su Gargždų vienuolike rungtynes, tai pirmajame kėlinyje Kazlų Rūdos komanda galėjo į priekį išsiveržti 19-ąją rungtynių minutę. Aikštės šeimininkų vartų šturmo ėmėsi vienas iš rezultatyviausių Pirmos lygos futbolininkų R.Beniušis, kuris mostelėjo nuo 16 m atžymos, tačiau kamuolys pataikė į vartų skersinį. Po tokios preliudijos tikslas buvo pasiektas 25-ąją rungtynių minutę. Tuomet buvo keliamas kampinis prie Gargždų komandos vartų. A.Broko į baudos aikštę siųstas kamuolys atšoko nuo vieno iš „Bangos B“ komandos futbolininkų ir suspurdėjo vartų tinkle. „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0.

33-ąją minutę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Mantas Petrikas pasinaudojo antruoju šansu. Varžovams lankantis „Šilo“ baudos aikštėje, smūgiuotas kamuolys atšoko nuo virpsto ir M.Petrikas paiuntė kamuolį į G.Zenkevičiaus ginamus vartus – 1:1. Tokia lygiava pernelyg ilgai nesitęsė. 36-ąją minutę receptą, kaip sugrąžinti pranašumą surado I.Raštučio ir R.Mačežinsko tandemas. „Šilui“ rezgant ataką, po I.Raštučio perdavimo, baudos aikštėje buvęs R.Mačežinskas pasiuntė kamuolį į vartų devyniukę ir „Šilo‘ futbolininkai vėl išsiveržė į priekį – 2:1. Kapsint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms, vos „į rūbinę“ negavo įvarčio Kazlų Rūdos komanda. Varžovų rezgamos atakos metu, vienas iš futbolininkų, būdamas prie pat baudos aikštės, siuntė kamuolį į vartų kamputį. Puikų meistriškumą pademonstravęs G.Zenkevičius sureagavo ir kamuolį numušė.

Antrame kėlinyje pasižymėti galėjo tiek viena tiek kita komanda, tačiau efektyviau rungtyniavo Kazlų Rūdos „Šilo“ vienuolikė. Ambicingi, jauni ir greiti Gargždų „Bangos B“ futbolininkai demonstravo darnų žaidimą, tačiau pritrūkdavo galutinėse atakų fazėse tikslumo. Gerokai daugiau varžybinės patirties turintys „Šilo“ futbolininkai pasikliovė daugiau kontroatakomis. Vieno įvarčio persvara, o tuo pačiu ir įtampa laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Jų kulminacija buvo 89-oji dvikovos minutė. Tuomet, kuriant prie Gargždų komandos vartų, po R.Mačežinsko perdavimo, baudos aikštėje kamuolį „uždarė“ ir tašką rungtynėse padėjo R.Beniušis, įtvirtinęs „Šilo“ pergalę 3:1.