Kazlų Rūdos šventė‘ 2021. Krepšinio turnyre nugalėtojo titulą apgynė „Ataka“

Šeštadienio popietę, tradicinės „Kazlų Rūdos šventės‘ 2021“ metu paaiškėjo šių metų Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės krepšinio, tinklinio ir futbolo turnyrų nugalėtojai bei prizininkai. Tądien K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne vyko finalinis šių metų minėtų sporto šakų turnyrų etapas. 3×3 krepšinio zonoje susikovė 6 komandos, kurios buvo padalintos į du pogrupius ir po rato varžybų juose, pirmąsias vietas iškovojusios ekipos liuogtelėjo į pusfinalius, na o antrąsias ir trečiąsias vietas iškovojusios komandos turėjo sužaisti papildomas ketvirtfinalio rungtynes. Sėkmingiausiai baigiamasis etapas susiklostė „Atakos“ krepšininkams. Atakiečiai grupės rungtynėse rezultatu 13:8 įveikė ‚Dalmantos“ ekipą, 15:5 paguldė „Slovėnijos“ krepšininkus. Kaip parodė turnyro eiga, dar kartą „Atakai“ teko ietis suremti su „Slovėnija“ pusfinalyje. Akistatos nugalėtojui išaiškinti neprireikė viso rungtynių laiko, turnyro favoritai vėl įveikė varžovus rezultatu 15:4. Tokiu pat rezultatu „Atakai“ susiklostė ir finalinė akistata su „Dalmanta“. Atakiečiai tapo ne tik „Kazlų Rūdos šventės‘ 2021“ turnyro nugalėtojais, bet ir surinkę bendroje įskaitoje 29 taškus, triumfavo šių metų krepšinio turnyrų maratone, antruosius metus iš eilės laimėdami Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės titulą. Trečiąją vietą turnyre iškovojo „Slovėnija“, kuri mažajame finale rezultatu 15:11 įveikė „Komandą“. Bendroje įskaitoje aktyviai vasaros sporto šventėse dalyvavusiai „Slovėnijos“ komandai atiteko antroji vieta, na o trečią poziciją kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės iškovojo „Komanda“. Krepšininkams apdovanojimus, taipogi Kazlų Rūdos TECHaso įsteigtus prizus įteikė savivaldybės mero pavaduotojas Justinas Kazla. Šiais metais krepšinio turnyruose iš viso sudalyvavo 17 komandų ir galutinė jų rikiuotė yra tokia: