Įspūdinga „Šilo“ savaitė – vienuolika įvarčių, žingsnis TOP7 link bei kelionė į antrąjį LFF taurės etapą

Kazlų Rūdos „Šilas“ pasimokė iš klaidų ankstesniuose turuose ir šią savaitę užbaigė taip pat įspūdingai, kaip ją pradėjo.

 

Priminsime, kad savaitės vidury LFF taurės turnyro pirmajame etape 6:1 buvo sutriuškinta Vilniaus „Ateities“ komanda, šįsyk – 5:1 krito penktąją vietą lygoje užimantis Plungės „Babrungas“.

 

Ši pergalė Kazlų Rūdos komandai negarantavo aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje, tačiau dabar „Šilą“ ir trečioje pozicijoje esantį „Žalgirį B“ skiria viso labo keturi taškai.

 

„Iš „Babrungo“ tikiuosi kietos bei aršios kovos kiekviename aikštės metre. Tai kovojanti, ambicinga, turinti gerų žaidėjų komanda, kurie palieka puikų įvaizdį žaidimo metu“, – prieš rungtynes apie varžovus sakė Ignas Raštutis.

 

Kad būtų ramu, „Šilas“ per pusvalandį keturiais įvarčiais subombardavo „Babrungo“ vartus ir jau tuomet buvo aišku, kad ši dvikova bus kitokia nei su „Banga B“, kurios prieš savaitę įveikti nepavyko. Be to, pergalė prieš „Babrungą“ yra pirmoji šiame sezone, iškovota Kazlų Rūdoje.

 

„Per pirmas rungtynes namų aikštėje tikėjomės žaisti visiškai kitaip nei gavosi. Varžovų komanda pelnė greitą įvartį, tai buvo tarsi šaltas dušas. Norėjosi greitai išlyginti rezultatą, ką ir pavyko padaryti.

 

Dabar jau ilgiau treniruojamės ant natūralios aikštės vejos, priprantame prie kamuolio skriejimo trajektorijų bei greičių. Manau tai bus didelis pliusas mums, nes Plungės ekipa treniruojasi ant dirbtinės dangos.

 

Rungtynėse su „Ateitimi“ stengėmės daugiau kontroliuoti kamuolį, ieškoti laisvų atakos plotų, taikyti derinius, kuriuos ruošiame treniruočių metu. Taip, klaida gynyboje apkartino kažkiek rungtynių pradžią, kurią pradėjome aktyviai. Tai pamoko, jog nereikia nuvertinti varžovų“, – šios savaitės sėkmę reziumavo I.Raštutis.

 

„Babrungas“ šį sezoną ilgą laiką laikėsi tarp trijų stipriausių lygos komandų. Vis tik, pastaruoju metu net ir su legionieriais iš Brazilijos plungiškių forma pradėjo prastėti. Dvikova su „Šilu“ tą akivaizdžiai parodo.

 

„Jei grįžtumėme į pirmąsias rungtynes Kazlų Rūdoje prieš „Bangą B“, tai tąsyk šiek tiek perdegėme. Jaudulys turėjo įtakos. Rungtynėms su „Babrungu“ psichologiškai pasiruošėme kur kas geriau. Neturėjome kur trauktis, norėjome atėjusiems sirgaliams padovanoti šventę.

 

Jie yra mūsų pagrindinis varikliukas namų rungtynėse, pasimokėme iš klaidų ir į aikštę ėjome tik tam, kad iškovotumėme tris taškus. Tokios rungtynės buvo labai geras atsistatymas psichologiškai po „Bangos B“, galėjome daugiau padaryti dalykų, kuriuos darome per treniruotes, išpildyti taktinius trenerio nurodymus,  daugiau paeksperimentuoti“, – sakė Tadas Kvietkauskas.

 

„Šilas“ šiuo metu turnyro lentelėje užima aštuntą vietą. Čempionate skelbiama dviejų savaičių pertrauka, po kurios birželio 13 – ąją į Kazlų Rūdą atvyksta „Riteriai B“.