Kovas KAFF-MAFF III lygoje pradėjo „Kazlų Rūda-Švyturys“

Sekmadienį prie starto linijos LFF III lygos KAFF-MAFF futbolo pirmenybėse pradėjo Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai.

Prie komandos vairo stojus Kazlų Rūdos futbolo bendruomenei gerai pažįstamam buvusiam futbolininkui Vytautui Braškui, šiame sezone komandos laukia 16 rungtynių ciklas.

„Kazlų Rūdai-Švyturiui“ dviejų ratų sistema teks varžytis su dar aštuoniomis lygoje dalyvaujančiomis komandomis.

Kazlų Rūdos ekipos šiame sezone laukia išvykos į Kybartus, Kėdainius, Kauną, Tauragę, Prienus bei Raseinius. Savo ruožtu, pagal organizatorių patvirtintą tvarkaraštį, laukia su minėtų miestų ar rajonų komandomis ir namų rungtynių ciklas.

Gegužės 30-ąją Kazlų Rūdos ekipa sezoną pradėjo su Prienų „Prienų“ vienuolike. Akistata baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Įvarčio autoriumi „Kazlų Rūdos-Švyturio“ gretose buvo Aivaras Bielkauskas.

Pirmajame kėlinyje iš esmės nei viena komanda atvirų progų įmušti įvarčiui neturėjo, žaidimas vyko daugiau baudos aikščių prieigose ir pavojingų atakų gausa nei viena komanda nepasižymėjo.

Tik kėliniui einant į pabaigą, kiek aštresnis epizodas buvo užfiksuotas iš prieniškių komandos pusės, kuomet įsiveržęs į baudos aikštę vienas varžovų futbolininkų pamėgino smūgiuoti kamuolį į Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau deramai „užsukti“ jo nepavyko ir kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Kur kas daugiau įstabesnių epizodų buvo antroje rungtynių pusėje. Jų metu ir buvo pasiekti įvarčiai. Pirmi arčiau įvarčio antrajame kėlinyje buvo svečių futbolininkai, kuomet vienas iš varžovų, iš aikštės gilumos gavęs kamuolį, pamėgino pasiųsti jį į vartų tinklą, tačiau vartus sergėjęs Žilvinas Mažeika smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Savo ruožtu netrukus atsakė ir „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai. Prienų baudos aikštėje su kamuoliu buvęs T.Leimonas ieškojo galimybės pasiųsti jį į „Prienų“ vartų tinklą, tačiau varžovai apsigynė. Čia pat prie kamuolio buvęs K.Kleiva užsimojęs atliko smūgį, tačiau kamuolys švilpė pro vartų viršų.

Netrukus veiksmas persikėlė prie Kazlų Rūdos komandos vartų. Vienas prieš vartus su kamuoliu akimirkai buvo atsidūręs prieniškis, tačiau futbolininko smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Antrajam kėliniui perkopus į antrą pusę, gražią ataką surengė vėl „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai. Po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, galva į vartų tinklą pasiųsti jį mėgino K.Kleiva, tačiau vartininkas kamuolį sugavo.

Aikštės šeimininkai surado būdą, kaip įmušti 80-ąją minutę. Vėl liejantis atakos bangai, po T.Leimono skersuoto kamuolio, baudos aikštėje buvęs A.Bielkauskas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą priekin 1:0.

Deja, pirmaujančios komandos statusas truko neilgai. 84-ąją minutę, po perdavimo iš dešinio krašto, baudos aikštėje įsiveržęs Prienų komandos futbolininkas sugebėjo rezultatą išlyginti – 1:1. Per likusį laiką nei viena komanda nepasižymėjo ir nuaidėjus aikštės teisėjo signalui abi ekipos pasidalino po tašką.