KAFF III lygos nugalėtoja, Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“, „Nadruvio“ vartų tinklo negailėjo

Dar praeitame ture užsitikrinusi KAFF III lygos nugalėtojo titulą Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ nestabdo ir besibaigiant sezonui. Nespėjus ataušti ginklams, kuomet Suvalkijos regiono ekipa praėjusiame ture 11:0 suvarpė Raseinių „Danspin-KKSC“ vartus, sekmadienio pavakare be atgalinio adreso 7 tikslius smūgius Kazlų Rūdos komandos futbolininkai paleido ir į Kauno „Nadruvio“ vartų tinklą. Štai tokiu daugiau nei įtikinamu rezultatu šios lygos vienvaldžiai lyderiai po trylikos rungtynių iškovojo 12 pergalę. Priešpaskutinėse sezono rungtynėse prieš Kauno ekipą hetriku pasižymėjo Paulius Kuconis, dubliu Armandas Breivė, na ir po įvartį pridėjo Tomas Raštutis ir Dovydas Kazlauskas.

Apylygaus žaidimo būta pirmajame kėlinyje, pirmoje jo pusėje, kuomet tiek viena, tiek kita komanda paeiliui atsidurdavo tai prie vienų, tai prie kitų vartų, mėgindamos siekti savų tikslų, spręsdamos rebusą, kaip pasiųsti kamuolį į varžovų vartų tinklą. Pirmi aštrų epizodą sukūrė svečiai. Dar 7-ąją rungtynių minutę be aikštės šeimininkų gynėjų priežiūros vienas su kamuoliu akimirkai atsidūrė prieš vartus H.Marks, tačiau jo smūgiuotas kamuolys į vartų plotą nepataikė. Į tai „Kazlų Rūda“ atsakė 18-ąją minutę, kuomet prie varžovų baudos aikštės prieigų, užfiksavus pražangą Kauno komandai, per „Nadruvio“ komandos išrikiuotą sienelę kamuolį į vartų plotą pasiųsti mėgino P.Kuconis, tačiau patogią padėtį užsiėmęs varžovų vartininkas kamuolį sugavo.

Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ledus pralaužė 27-ąją minutę. Aikštės šeimininkų atakos metu, netoli aikštės vidurio kamuolį gavęs A.Breivė akimirksniu pamatė arčiau vartų skuodžiantį P.Kuconį, atliko perdavimą ir baudos aikštėje “užsikirtęs“ kamuolį minėtas futbolininkas nukreipė jį ten kur ir vieta, į „Nadruvio“ vartų tinklą – 1:0.

Pajutę mušamo įvarčio skonį neilgai trukus aikštės šeimininkai vėl pasižymėjo. 39-ąją minutę prie pat baudos aikštelės su kamuoliu buvo pargriautas aktyviai puolime rungtyniavęs P.Kuconis ir skirtas baudos smūgis. Jį preciziškai realizavo T.Raštutis. Jis perkėlė kamuolį per varžovų pastatytą sienelę, kuris suspurdėjo Kauno komandos vartų tinkle – 2:0.

Kazlų Rūdos komandai apetitas „didėjo bevalgant“, antrame kėlinyje aikštės šeimininkai pasižymėjo dar penkis kartus. Jau jo pradžioje, 48-ąją rungtynių minutę baudos aikštėje gavęs perdavimą P.Kuconis padidino „Kazlų Rūdos“ komandos persvarą iki 3:0.

Mušančių įvarčius futbolininkų sąrašą 64-ąją minutę papildė Dovydas Kazlauskas. Jis kūrė su kamuoliu kaire varžovų baudos aikštės zona, suklaidino gynėją, vartininką ir pasiuntė kamuolį iš ganėtinai aštroko kampo į vartų kamputį  – 4:0.

73-ąją minutę savo įvarčių sąskaitą atidarė Armandas Breivė. Iš aikštės gilumos skriejant kamuoliui į lenktynes dėl jo su varžovų komandos vartininku pasileido minėtas „Kazlų Rūdos“ puolėjas. Jis buvo pirmesnis. Kyštelėjus koją prie kamuolio, šis įriedėjo į vartų tinklą – 5:0.

80-ąją minutę Kauno komandos futbolininkai galėjo pelnyti garbės įvartį. Kiek netikėtai atšokus kamuoliui baudos aikštės prieigose, prie jo suskubo baudos aikštėje vienas iš svečių komandos futbolininkų, kuris mėgino perkelti kamuolį per D.Besarabovą, bet Kazlų Rūdos komandos vartininkas liuogtelėjęs kamuolį sugavo. Į tai jau po minutės aikštės šeimininkai atsakė įvarčiu. „Kazlų Rūdos“ komandai rezgant ataką baudos aikštėje kamuolį link A.Breivės siuntė P.Kuconis. Aikštės šeimininkų puolėjas krisdamas kyštelėjo koją ir kamuolys atsidūrė „Nadruvio“ vartų tinkle – 6:0.

Dar vieną galimybę pelnyti garbės įvartį varžovai turėjo jau besibaigiant rungtynėms. Tuomet nuo įvarčio Kazlų Rūdos komandos vartus gelbėjo Kristupas Besarabovas, kuris į vartų plotą skriejantį kamuolį sugebėjo išmušti nuo vartų linijos. Į šį epizodą vėl įvarčiu atsakė Kazlų Rūdos komanda. 89-ąją minutę galutinį tašką rungtynėse padėjo P.Kuconis. Aikštės šeimininkams kontroliuojant kamuolį, po K.Kleivos perdavimo D.Kazlauskui, pastarasis pasiuntė jį baudos aikštėje buvusiam P.Kuconiui ir „Kazlų Rūdos“ komandos futbolininkas, sugebėjęs įveikti varžovo gynybą smeigė dar vieną įvartį, užtvirtindamas Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ daugiau nei įtikinamą pergalę sausu rezultatu 7:0.