Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno Kolegija draugiškame mače jėgas išmėgino su NKL komanda

RKL „A“ lygos kovoms, prasidėsiančioms jau spalio 13 d., besirengiančiai Kazlų Rūdos „Atakos“-Kauno Kolegijos komandai pats pasirengimo sezonui įkarštis. Tomo Bietkio treniruojama kariauna praėjusią savaitę sužaidė iš viso trejas rungtynes. „Perkūno Taurės“ turnyre dalyvaujantiems atakiečiams netrūksta ir “užkulisinės” veiklos. Dar ketvirtadienį draugiškame mače jie jėgas išmėgino su būsimais lygos varžovais Tauragės „Taurage“, na o šeštadienį savaitės aktyvaus pasirengimo ciklą užbaigė akistata su NKL kalibro ekipa Vilkaviškio „Perlu“. Nors svečiams nusileista rezultatu 72:88 (27:23; 16:25; 15:23; 14:17), Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno Kolegija sugebėjo pademonstruoti išties neprastą žaidimą, ypač pirmoje rungtynių pusėje.

Pirmomis rungtynių minutėmis T.Bietkio treniruojami krepšininkai, po D.Sendos taiklaus metimo ir J.Davniuko tritaškio pirmavo 5:2. Čia pat sulaukta atsako. Varžovų ekipoje netrukus aukštesnę pavarą įjungė 10 taškų per keletą minučių rinkęs H.Sanni, po kurio rezultatyvaus žaidimo „Perlo” krepšininkai buvo susikrovę dešimties taškų pranašumą – 22:12. Aikštės šeimininkų  tai neišmušė iš vėžių. Kazlų Rūdos komanda pademonstravo snaiperių potencialą. Pirmos atkarpos metu aikštės šeimininkai įsūdė net 7 tritaškius. Tris tolimus metimus iš jų pataikė M.Makauskas. Nieko keisto, kad netrukus ne tik tirpo „Perlo“ komandos dviženklė persvara, bet ir pirmą atkarpą Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno Kolegija laimėjo rezultatu 27:23. Antro kėlinuko pradžioje tolimąją artileriją atidarė ir Vilkaviškio krepšininkai. Po trijų tolimų metimų serijos, keletos taškų pranašumą susikrapštė jau svečiai – 34:31. Ilgainiui Vilkaviškio krepšininkų pranašumas pradėjo augti 42:34, kurią tritaškiu mėgino tirpdyti J.Davniukas – 42:37. Atakiečiai pernelyg nepaleido varžovų. Kėlinuko pabaigoje K.Šarukas turėjo neblogą šansą rezultatą tolimu metimu išlyginti, tačiau į nepataikytą metimą svečiai atsakė rezultatyvia ataka ir laimėjo pirmą dvikovos dalį penkių taškų persvara – 48:43.

Didesnį pranašumą Vilkaviškio „Perlo“ krepšininkai įgijo antroje rungtynių pusėje. Svečiai solidžiau sužaidė trečią kėlinuką. Atskirais jo epizodais atakiečiams „Achilo kulnas“ buvo baudų metimai, neišvengta keletos klaidų ir po trijų atkarpų „Perlas“ pirmavo 71:58. Paskutiniame ketvirtyje NKL‘ui besirengianti ekipa išsaugojo susikrautą persvarą ir rungtynes laimėjo rezultatu 88:72.

Rezultatyviausiais krepšininkais Kazlų Rūdos „Atakos“-Kauno Kolegijos komandoje buvo Mantas Gelčius (12 taškų), Matas Makauskas (9 taškai), Jaunius Davniukas (9 taškai), Karolis Šarukas (9 taškai), Ignas Bytautas (8 taškai).