Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse į lyderius išsiveržė „Kvietiškis“

Šeštadienio vidurdienį sporto centro salėje apsisuko Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių antrojo turo susitikimai, kurių metu iš planuotų devynerių rungtynių įvyko septynerios. Ture vis dar nepasirodė praėjusių metų čempionai „Šilavoto“ krepšininkai. Pasak kai kurių šaltinių, kai kuriems krepšininkams pritrūko laiko pasigalynėti su nekviestomis ligomis… Taigi, šios ekipos starto palauksime ateinantį šeštadienį.

Na, o praėjęs turas labiausiai nuotaiką pataisė ko gero „Dalmantos“ ir „Pravalo“ krepšininkams. Būtent šios ekipos po turo susimedžiojo po dvi pergales, kurios padėjo pasikoreguoti turnyrinės lentelės pozicijas. „Dalmantos“ sėkmingos medžioklės plotuose pasitaikė „GP“ ir „United“ ekipos. Ganėtinai atkakliose rungtynėse „GP“ buvo įveikti poros taškų skirtumu – 15:13, na o su „United“ būta mažiau dramos. Taškas į kišenę dalmantiečiams įkrito varžovus įveikus rezultatu 12:6.

Po tuščio pirmojo turo „Pravalas“ su pasimėgavimu nurijo pergalę taip pat ganėtinai atkakliame mače 12:10 palauždami „Laukinius šernus“. Antrame turo mače minėtos komandos krepšininkai pamokė krepšinio pamokų šviežiai į pirmenybes įkritusius „Underdogus“. Dvikova baigėsi rezultatu 15:3. Du trečdalius nugalėtojų komandos taškų (10 taškų) pelnė D.Šneideris, pataikęs tris tolimus metimus. „Underdogams“ pirmosios pergalės dar reikės palaukti. Ekipa, sudaryta iš Kazlų Rūdos sporto centro U-17 krepšininkų, poros taškų skirtumu nusileido šių pirmenybių „senbuviams“, „Laukiniams šernams“. Rungtynės baigėsi rezultatu 7:9. Likus rungtyniauti 1,2 sek „Underdogai“ turėjo galimybę išsigelbėti, tačiau vieno iš krepšininkų švystelėtas metimas iš toli nebuvo taiklus.

Abu pralaimėjimus, kaip ir „Underdogai“ patyrė šįkart „United“ ekipa. Tądien jiems nebuvo įkandami ne tik vieni iš pirmenybių lyderių „Dalmantos“ krepšininkai, bet nieko nepešė „United“ mače ir su „GP“, nusileisdami jiems rezultatu 7:12. Olimpinė ramybė kol kas „Kvietiškio“ stovykloje. Praleidus turo rungtynes „Šilavotui“, kvietiškiečiams teko susikibti vieneriose rungtynėse su „Kazlų Riteriais“. „Kvietiškiui“ tai nebuvo itin sunki užduotis. Su varžovais jie susitvarkė rezultatu 17:10 ir pratęsdami pergalių seriją iki trijų, šiuo metu komanda yra pirmenybių lyderiai. Žvelgiant į individualius pirmenybėse dalyvaujančių krepšininkų pasirodymus pažymėtina, jog du kvietiškiečiai figūruoja individualių turnyrinių lentelių viršūnėlėse: L.Belkevičius rezultatyviausias krepšininkas, per trejas rungtynes surinkęs 27 taškus; D.Batutis kol kas laikosi praėjusių metų tradicijos, pataiko daugiausia tolimų metimų. Jo sąskaitoje 9 „tritaškiai“. Dėl atšokusių kamuolių geriausiai kovoja S.Mocevičius („Dalmanta“), sugriebęs 24 kamuolius.

 

3×3-turnyrinė lentelė

 

tarpusavio-susitikimų-rezultatai

 

3×3-rezultatyviausi