Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse vienvaldžiai lyderiai „Dalmanta“

Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse iki reguliaraus sezono finišo lieka vienas turas, kurio metu didesnė komandų dalis sužais po trejas rungtynes. Po jų paaiškės galutinė komandų rikiuotė turnyrinėje lentelėje ir ketvirtfinalio poros, kurios kausis dėl Didžiosios ar nesėkmės atveju dėl Mažosios taurių. Labai tikėtina, kad reguliaraus sezono nugalėtoja taps „Dalmanta“, kuri po šeštadieninių akistatų pasipildė dar dviem pergalėmis ir artimiausią varžovą „Kvietiškį“ lenkia dviem taškais. Aplenkti kvietiškiečiai minėtus varžovus gali tik tuo atveju, jeigu patys laimės paskutiniame ture bent du susitikimus, o „Dalmanta“ patirs du pralaimėjimus. Toks scenarijus ko gero menkai tikėtinas, tačiau sportas tuo ir žavus, kad jame visko pasitaiko.

Na, o šeštadienį „Dalmanta“ viena iš pergalių džiaugėsi poros taškų skirtumu 16:14 įveikdama šiuo metu pagrindinį konkurentą „Kvietiškį“ ir tokiu būdu atsirevanšuodama už patirtą pralaimėjimą pirmajame rate. Dar vienas taškas dalmantiečiams į kišenę įkrito taipogi nelengvoje kovoje trijų taškų skirtumu 15:12 įveikus „Underdogus“.

Abi pergales ture ko gero pirmąkart šiame sezone iškovojo „United“ krepšininkai, kurie po dviejų akistatų koregavo turnyrinės lentelės pozicijas tiek, kiek leido tai padaryti du turo taškai. Šiuo metu jie rikiuojasi penktoje pozicijoje. Po šeštadienio kovų „United“ aplenkė „Pravalo“ krepšininkus. Tądien „United“ rezultatu 17:8 pranoko „Laukinius šernus“, kitame labai atkakliame mače 11:9 nugalėjo „Underdogus“. Na, o „Pravalui“ šis turas buvo tikras „pravalas“. Jie namo grįžo tuščiomis kišenėmis. Vieną kirtį „Pravalas“ gavo nuo trečioje vietoje žengiančios „GP“ ekipos, kuriai nusileido rezultatu 9:13, antrą smūgį į paširdžius sudavė „Underdogai“. Jiems tai buvo revanšinės rungtynės, kuriose varžovus „Underdogai“ įveikė rezultatu 14:10.

„GP“ ekipa pernelyg liūdėti taipogi negalėjo. Jie iš trijų kovų pasiekė pora pergalių ir pacementavo mūsų jau minėtą trečią turnyrinės lentelės poziciją. Po pasiektos pergalės prieš „Pravalą“, „GP“ įtikinamu rezultatu 20:12 įveikė „Laukinius šernus“ ir tik po itin atkaklios, lygios kovos paskutinėmis rungtynių sekundėmis vienu tašku 11:12 nusileido konkurentams, vienu aukštu aukščiau esančiam „Kvietiškiui“.

Šeštadienį dėl objektyvių priežasčių nebuvo „Kazlų Riterių“, kuriems paskutiniame ture nusimato tikras dvikovų maratonas. „Kazlų Riteriai“ jame turės sužaisti penkias rungtynes. Komanda matys ne tik startines ketvirtfinalio pozicijas, bet paaiškės ir faktas, ar ilgą laiką dominavęs, daugiausia kamuolių atkovojęs L.Beliauskas ir toliau bus šios nominacijos lyderiu, nes po pastarojo turo įvyko tam tikros rokiruotės. Šiuo metu daugiausia atšokusių kamuolių atkovojęs „GP“ ekipos krepšininkas D.Grušauskas, sugriebęs 65 kamuolius. Kol kas nesikeičia tik rezultatyviausias ir daugiausia tolimų metimų pataikantis pirmenybėse krepšininkas. Juo ir toliau išlieka „Kvietiškio“ komandos lyderis Linas Belkevičius. Šiuo metu jo sąskaitoje 86 taškai, 23 tolimi metimai.

 

3×3-turnyrinė lentelė

 

tarpusavio-susitikimų-rezultatai

 

3×3-rezultatyviausi