Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių antrą ratą pergalėmis pradėjo „Dalmanta“, „Kvietiškis“ ir „Kazlų Riteriai“

Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių reguliarusis sezonas persirito į antrą pusę. Dar pora turų ir aštuonios pirmenybėse dalyvaujančios komandos kibs viena kitai ketvirtfinaliuose į bekompromises kovas. Na, o šeštadienį prieš vidurdienį vyko penktojo turo akistatos, kurių metu ekipos sužaidė po dvejas rungtynes. Lygiai prieš savaitę principinėje dvikovoje pirmajame rate „Kazlų Riteriai“ po permainingos ir atkaklios kovos buvo įveikę „Underdogus“, kuriems pergalė išslydo tuomet iš rankų tiesiog dėl nepataikytų baudos metimų. Šių ekipų akistata prasidėjo ir antrasis ratas. Šįkart „Kazlų Riteriai“ buvo užtikrintesni ir laimėjo dar kartą prieš „Underdogus“. Dvikova baigėsi rezultatu 16:13. Jei ne itin sėkmingas „Underdogų“ krepšininko A.Petravičiaus žaidimas, šios komandos popieriai būtų dar prastesni. Komandos lyderis šiame mače iš 13 komandos taškų surinko 9. „Kazlų Riteriams“ 8 taškus pelnė W.Bernotas. Šios komandos krepšininkai ture iškovojo abi pergales. Antrose rungtynėse jie buvo pranašesni prieš „Laukinius šernus“, kuriuos įveikė 14:9.

Abiem iškovotomis pergalėmis džiūgavo tądien dar dvi komandos. Lyderio pozicijas turnyrinėje lentelėje išsaugojo „Dalmantos“ ekipa, kuri 16:8 pranoko „United“ ekipą. Kitoje akistatoje dalmantiečiai kur kas atkaklesnėje kovoje 15:12 įveikė lig tol antroje vietoje žengusius „GP“ krepšininkus. Liūto dalį taškų „Dalmantai“ rinko jos lyderis 214 cm ūgio T.Janušauskas. Pirmame mače jis surinko 8 taškus, antrame  – 9. Panašu, kad be šio krepšininko „Dalmantai“ kovoti dėl pergalių užduotis gerokai pasunkėtų.

Dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojo ir „Kvietiškio“ krepšininkai. Šis sumedžiotas laimikis leido kvietiškiečiams pataisyti turnyrinės lentelės pozicijas ir atsidurti prie pat pirmenybių lyderių „Dalmantos“ ekipos. „Kvietiškio“ meniu šeštadienio kovose buvo „Pravalas“ ekipa, kuri nors ir priešinosi varžovams rinkdami taipogi ne taip jau ir mažai taškų, tačiau priekyje galutinėje įskaitoje visvien liko „Kvietiškis“, kuris šventė pergalę rezultatu 18:14. Trise rungtyniavę kvietiškiečiai taškus rinko, kaip kokiose draugiškose rungtynėse, lygiomis dalimis: L.Belkevičius, L.Janušaitis ir A.Migliušas surinko po 6 taškus. Na, o dar kartą „Kvietiškis“ aukštai iškeltomis galvomis ir plačia eisena paliko aikštelę pranokdami 13:9 „United“, kuriems šiame sezone labai sunkiai sekasi rinkti taškus.

Nepaminėjome dar, kad po vieną taškelį nusiraškė ture „Pravalas“. Ne tokiame jau lengvame pasibėgiojime jie vos poros taškų skirtumu 15:13 įveikė „Laukinius šernus“, kurie pergalės skonį paskutinį kartą juto dar praėjusių metų viename iš turų. Tašką iš dviejų pridėjo ir „GP“ ekipa. Ji visai nesunkiai 15:4 pargriovė „Underdogus“. Šeštąją pergalę iš devynių galimų iškovojusi komanda šiuo metu ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, nors prieš savaitę buvo dar antroje. Laipteliu aukščiau tiek pat pergalių turintys „Kazlų Riteriai“, tačiau varžovai šioje zonoje dėkingesnį laikiną prieglobstį turi dėl palankesnio pirmojo rato tarpusavio rungtynių rezultato. Viskas, kaip kokie žiemiški orai gali keistis jau ateinantį šeštadienį, kuomet pirmenybėse dalyvaujančios komandos rinksis į šeštąjį turą, kuriame sužais dar po dvejas rungtynes.

 

3×3-turnyrinė lentelė

 

tarpusavio-susitikimų-rezultatai

 

3×3-rezultatyviausi