Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių šeštasis turas be didesnių netikėtumų

Iki Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių reguliaraus sezono finišo lieka pora turų. Tuomet ir sužinosime komandų aštuntuką, toliau kovosiantį dėl Didžiosios ar Mažosios pirmenybių taurių. Šeštadienio antroje dienos pusėje sporto centre vyko VI-ojo turo susitikimai, kuriuose pirmenybėse dalyvaujančios komandos tradiciškai sužaidė po dvejas rungtynes. Didesnis krūvis teko tik „Atkutę“ ir „Savi“ krepšininkams, kurie sužaidė ankstesnio turo „įsiskolintas“ rungtynes.

Vaisingiausiai turas susiklostė pirmenybių lyderiams, „Dalmantos“ ir „Atkutę“ krepšininkams, kurie iškovojo pergales ir papildė maksimaliai turnyrinę lentelę taškais. „Atkutę“, sužaidę trejas rungtynes, bent jau laikinai netgi šoktelėjo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją, išstumdami „Dalmantos“ krepšininkus. Tiesa, pastarieji krepšininkai, sezone nepatyrę dar nė vieno pralaimėjimo, už varžovus sužaidę dviem rungtynėmis mažiau.

„Atkutę“ krepšininkams apskritai turas nebuvo sunkus. Minėta ekipa be didesnių problemų 15:7 įveikė „Kazlų Riterius“, dar lengvesniame pasivaikščiojime 22:10 pranoko „Metalaturgą“ ir itin rezultatyvioje dvikovoje 29:16 nugalėjo „Savi“ ekipą.

„Dalmanta“ savo taškų arsenalą papildė rezultatu 17:11 įveikdami „Laukinius šernus“ ir 25:19 – „Kvietiškį“. Negelbėjo kvietiškiečių nuo pralaimėjimo ir 7 paleisti tolimi metimai, kurių autoriais buvo daugiausia jų sezone „prišaudęs“ Donatas Batutis ir sėkmingai mače pasirodęs M.Palubinskas.

Sėkmingos medžioklės plotai pasitaikė ir „United“ krepšininkams, kurie taipogi džiaugėsi dviem pergalėmis. Pirmasis taškas kišenėn komandai įkrito rezultatu 12:9 įveikus „Kažką lankę“ krepšininkus. Na, o antrame susitikime, „paėjus“ gerai tolimiems metimams, taškas nugriebtas rezultatu 13:12 įveikus „Savi“ ekipą.

Po vieną tašką iš dviejų galimų nusiskynė ture „Kažką lankę“ ir „Kazlų Riteriai“. „Kažką lankę“ tolimais metimais „užbadė“ „Savi“ veteranų komandą, kurią įveikė 18:12. 5 tolimus metimus pataikė Dovydas Šneideris, o apskritai „Kažką lankę“ krepšininkai iš viso varžovams jų atseikėjo dvikovoje aštuonis. „Kazlų Riteriai“ savo taškelį nusiraškė itin atkakliame mače su „Metalaturgu“, kurį įveikė minimalia persvara 11:10. O rungtynių baigtis galėjo būti ir kitokia. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis kamuolį kontroliavo „Metalaturgas“, tačiau keletas paleistų metimų, atsikovojus ne vieną kamuolį, tikslo nepasiekė…

Krepšinio aikštelę palikti šeštame ture nieko nepešus teko trims komandoms – „Metalaturgui“, „Savi“ ir „Laukiniams šernams“. Pastarųjų komandai taško „uždirbti“ nepavyko net ir geriausią sezono turą žaidusiam Martynui Klimavičiui, kuris dvikovoje su „Dalmanta“ iš 11 komandos pelnytų taškų surinko net 9. Keturi metimai tikslą pasiekė M.Klimavičiui atakuojant krepšį iš tolimų atstumų.

 

3×3-turnyrinė lentelė

Tarpusavio-susitikimų-rezultatai

Rezultatyviausi krepšininkai