Kazlų Rūdos sporto centro U-13 futbolininkams iki finalo pritrūko vieno žingsnio

Kazlų Rūdos sporto centre sėkmingai besidarbuojančios futbolo specialistės Viktorijos Svirupskytės treniruojami 2011 m.g. futbolininkai startavo Lietuvos jaunimo U-13 futsal čempionate. Iš viso jame varžosi 16 komandų, kurios buvo suskirstytos į tris šalies regionus ir po rato varžybų pirmąsias vietas iškovojusios ekipos įgijo teisę tęsti kovas finaliniame etape.

Kazlųrūdiečiams pritrūko labai nedaug. V.Svirupskytės treniruojami futbolininkai, rungtyniaujantys Pietų regione, iškovojo antrąją vietą, priekin užleisdami tik „Kauno Žalgirį“. Sužaidusi ketverias rungtynes, Kazlų Rūdos sporto centro komanda su minėtais varžovais surinko po 9 taškus. Abi ekipos buvo iškovojusios po 3 pergales ir patyrusios po vieną nesėkmę. Kauno komandai aukštesnę poziciją nulėmė tarpusavio sužaistų rungtynių rezultatas. Dar pirmose futsal čempionato rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“ sporto centro futbolininkai sugebėjo pirmi pasižymėti. Tuomet 12-ąją rungtynių minutę kazlųrūdiečių gretose įvartį mušė Kipras Bendinskas. Deja, atsilaikyti prieš „Kauno Žalgirį“ nepavyko. Sporto centre vykusių rungtynių pabaigoje kauniečiai išplėšė pergalę rezultatu 3:1. V.Svirupskytės ugdomi futbolininkai atsigriebė tuomet prieš Kybartų „Sveikata“-Vilkaviškio SM, įveikdami juos 7:2.

Dar pora pergalių sporto centro U-13 futbolininkai nusiraškė pora mačų sužaisdami Kybartuose prieš FMC „Lituanica“ ir Garliavos „Garliavą“. Varžovai buvo įveikti atitinkamai rezultatu 8:1 ir 11:4. Į „Lituanica“ vartus po 3 įvarčius mušė K.Bendinskas ir J.Žūkas. Po įvartį pridėjo S.Naujokaitis ir M.Juodžbalis. Na, o dar skaitlingesnėse rungtynėse prieš garliaviškius siautėjo net 7 įvarčius atseikėjęs K.Bendinskas, hetriką pridėjęs J.Žūkas ir įvarčiu pasižymėjęs L.Pilauskas.

Pažymėtina, kad sporto centrui kelias į finalą užsivėrė pritrūkus ir kiek palankesnių aplinkybių. Kybartų „Sveikata“-Vilkaviškio SM futbolininkai buvo vieninteliai, kurie sugebėjo įveikti Kauno „Kauno Žalgirį“ ir šiai ekipai Kybartuose vykusiame ture savo aikštėje reikėjo pasiekti pergales tiek rungtynėse prieš „Lituanica“, tiek prieš Garliavos futbolininkus. Tokiu atveju į pirmą vietą būtų pretendavusios visos trys komandos („Kauno Žalgiris“, Kazlų Rūdos sporto centras ir „Sveikata“-Vilkaviškio SM), tačiau pagal tarpusavio žaistų rungtynių statistiką tuomet palankiausioje padėtyje būtų atsidūrusi Kazlų Rūdos komanda, kuri ir keliautų į finalus. Deja, kybartiškiai laimėjo vienerias rungtynes iš dviejų galimų…