Kazlų Rūdos 4×4 atvirose tinklinio pirmenybėse „Ežeriečio“ ir „Netikėtai susirinkom“ pergalės

Kazlų Rūdos 4×4 atviros tinklinio pirmenybės įsibėgėjo. Šiuo metu jose grupės varžybų etapo pats kovų įkarštis, kuriame “laužomos ietys” dėl geresnės turnyrinės lentelės pozicijos rengiantis ketvirtfinalio akistatoms. Sekmadienį sporto centre buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose susikibo abiejų „A“ ir „B“ pogrupio ekipos. Sėkmingiausiai taškų medžioklė šįkart susiklostė „Ežeriečio“ tinklininkams, kurie namo grįžo nepatyrę nuostolio. Kauno rajono tinklininkai į turnyrinę lentelę susižėrė visus 6 taškus. „Ežerietis“ sausu rezultatu 3:0 (25:17; 25:16; 25:18) patiesė Vilkaviškio „Atletų“ ketveriukę. Na, o antroje dvikovoje taipogi tokiu pat rezultatu 3:0 (25:18; 25:13; 25:20) įveikė „Urėdiją“. Rungtynėse su „Atletais“ Kauno rajono ekipoje naudingumu išsiskyrė D.Kaminskas, kuris surinko 36 NB. „Ežeriečio“ rungtynių lyderis atliko 27 rezultatyvius perdavimus, blokavo 6 varžovų smūgius ir pats atseikėjo 11 taškų. „Atletų“ komandoje 19 naudingumo balų sukaupė E.Labašauskas. Jo naudingumo pagrindą sudarė rezultatyvūs perdavimai  (19 rezultatyvių perdavimų).

Rungtynėse su „Urėdija“ D.Kaminskas apsukas dar labiau padidino ir surinko 45 naudingumo balus (28 rezultatyvūs perdavimai, 14 taškų). „Urėdijai“ po 12 NB rinko Z.Matukynas ir M.Martinaitis.

Ši komanda po turo taip pat buvo ne tuščiomis kišenėmis. Akistatoje su „Atletais“ jie sugebėjo nugriebti tašką. Pralaimėję pirmąjį setą 19:25, antrame „Urėdijos“ tinklininkai įveikė varžovus poros taškų skirtumu 25:23 ir išlygino seriją 1:1. Trečiame sete didesnę jo dalį rungtynės vyko taškas į tašką. Sužaidus du jo trečdalius, rezultatas švieslentėje dar buvo 15:15, tačiau po to „Urėdijos“ žaidimas strigo ir „Atletai“ sužaidę atkarpą 10:3, setą laimėjo 25:18, o rungtynes 2:1 ir į savo kraitį įsirašė pirmuosius du taškus. Nugalėtojams 30 NB sukaupė E.Labašauskas (25 rezultatyvūs perdavimai). Taškais daugiausia pasižymėjo T.Dėdelė. Jis į varžovų aikštės plotą pasiuntė 18 tikslių smūgių. „Urėdijos“ ketveriukei sėkmingiausiai atstovavo T.Vaišnora (10 NB ir 11 taškų). Tai buvo „B“ pogrupio susitikimai, kuriame kol kas lyderiauja „Ežerietis“ su 8 taškais. Tiesa, padėtis šioje grupėje greičiausiai gali dar keistis, nes artimiausias varžovas, Vilkaviškio miesto TK su 5 taškais, sužaidęs pora rungtynių mažiau.

Atkaklios rungtynės užfiksuotos „A“ pogrupyje tarp „Netikėtai susirinkom“ ir „Jamaikos“ tinklininkų. Trijų taškų kraitį abiems komandoms teko dalintis. Didesnė jų dalis atiteko „Netikėtai susirinkom“ ketveriukei, kurių gretose akivaizdus lyderis rungtynėse buvo E.Norkus. Į varžovų „laisvas erdves“ jis rungtynėse pasiuntė net 38 tikslius smūgius ir surinko 42 naudingumo balus. „Jamaikos“ ketveriukėje rungtynes „vežė“ S.Riebžda (34 NB ir 32 rezultatyvūs perdavimai) ir L.Grigaitis (23 NB ir 29 taškai).

Kalbant apie rungtynes, pirmajame sete kova vyko taškas į tašką. Po permainingos ir atkaklios kovos pirmąjį tašką į turnyrinę lentelę brūkštelėjo jamaikiečiai, palaužę varžovus poros taškų  skirtumu – 28:26. „Netikėtai susirinkom“ antrame sete atsirevanšavo. Tiesa, vėl viskas vyko komandoms grumiantis dėl kiekvieno taško, uždirbto seto metu. Minėta komanda jo pabaigą sužaidė sėkmingiau ir laimėdama setą 25:22 išlygino seriją 1:1. Trečiame sete, iniciatyvą perėmė jau „Netikėtai susirinkom“ tinklininkai, kurie laimėjo setą 25:18, rungtynes 2:1 ir į turnyrinę lentelę įsirašė pora taškų. Visą tritaškį jie nusiraškė kitoje turo akistatoje su „Septym penki“. „Netikėtai susirinkom“ tuomet rungtyniavo visiškai atsipalaidavę. Aiškiai suvokdami, kad kontroliuoja rungtynes jie įveikė varžovus rezultatu 3:0 (25:19; 25:21; 25:17). Nugalėtojų ekipoje daugiausia vėl reiškėsi E.Norkus (23 NB, 16 taškų). „Septym penki“ komandoje daugiausia matomas buvo P.Pažėra (11 NB, 14 rezultatyvių perdavimų).

Šią ekipą be didesnių problemų įveikė ir „Jamaikos“ ketveriukė. Jie akistatą baigė taip pat sausu rezultatu 3:0 (25:13; 25:17; 25:17). S.Riebždos ir L.Grigaičio tandemas surinko 21 ir 20 NB. L.Grigaičio „arkliukas“ buvo taškai (24 taškai), S.Riebždos – rezultatyvūs perdavimai (22 rez. perd.). „Septym penki“ ekipoje 8 naudingumo balus surinko P.Pažėra. Jis atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„A“ pogrupio lyderiai po sekmadieninių kovų išlieka po poros rungtynių visus 6 taškus turintys „Top Sport“ tinklininkai.

 

Turnyrinė lentelė

 

Rungtynių statistika (2023-03-26)