Kazlų Rūdos savivaldybės moksleivių individualių krepšinio įgūdžių ketvirtojo etapo aidai

Per pastarąsias pora savaičių sporto centre apsisuko Kazlų Rūdos savivaldybės 5-12 klasių moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionato ketvirtasis etapas. Po truputį aiškėja ir atskirų amžiaus grupių lyderiai. Paminėsime, jog likus porai etapų, šiuo metu daugiausia taškų asmeniniame jų kaupiklyje turi Gustas Galeckas (81 taškas, 5-6 klasės), Ugnius Beikauskas (99 taškai, 7-8 klasės), Benjaminas Smailys (91 taškas, 9-10 klasės), Laurynas Beliauskas (93,5 taško, 11-12 klasės), Vakarė Vasiliauskaitė (73,5 taško, merginų grupė). Įdomumo dėlei pažymėsime, jog už kiekvieną etapą maksimaliai „uždirbti“ galima 30 taškų. Tam reikia tapti nugalėtoju 1×1 krepšinio turnyro rungtyje, laimėti baudų ir tritaškių konkursus. Taigi, šiame krepšinio maratone dar ne visi taškai sudėti ant „i“. O tai reiškia, kad ne vienas krepšininkas dar gali gerokai pataisyti savo asmenines turnyrinės lentelės pozicijas.

Na, o ketvirtasis etapas startavo dar kovo 13-ąją, 5-8 klasių moksleivių ir merginų grupės varžybomis. Pastarojoje grupėje šiame sezone užfiksuotas rekordinis dalyvių skaičius. Į krepšinio batalijas ketvirtame etape leidosi devynios merginos. 1×1 krepšinio turnyrėlis sėkmingiausiai susiklostė nuo trečiojo etapo šias varžybas pradėjusiai A.Alaunytei. Ji finale įveikė ketvirtame etape debiutavusią D.Stankevičiūtę. Trečiąją vietą iškovojo K.Naujokaitytė. Baudų metimo rungtį laimėjo A.Alaunytė, o prie tritaškių linijos geriausiai klostėsi A.Ąžuolaitytei.

5-6 klasių grupėje vienvaldžiu lyderiu visose rungtyse buvo A.Kirielius. Jis laimėjo visas rungtis. Nuo trečiojo etapo į kovų sūkurį įsiliejęs krepšininkas prie baudų metimo linijos pataikė visus 10 metimų. A.Kirielius maksimalų taškų kiekį susižėrė antrąkart iš eilės. Tiesa, šįkart nemenką iššūkį jam metė 1×1 krepšinio turnyre antrąją vietą užėmęs M.Kundreckas, kuris nugalėtojui nusileido tik po papildomų baudos metimų. Trečią poziciją minėto formato krepšinio turnyre iškovojo G.Galeckas.

7-8 klasių grupėje du medalius nusiraškė Lukas Martišius. Jis laimėjo 1×1 krepšinio turnyrą bei tritaškių konkursą. Antrąją vietą krepšinio turnyre iškovojo U.Beikauskas, trečią – D.Randakevičius. Pastarasis krepšininkas nugalėtoju buvo baudų metimo rungtyje.

Po savaitės, kovo 20-ąją, prie starto linijos stojo 9-12 klasių moksleiviai. 9-10 klasių krepšininkų gretose dvejose rungtyse triumfavo Ervinas Paliokas. Jis laimėjo 1×1 krepšinio turnyrą bei taikliausias buvo tritaškių metimo konkurse. Antroje vietoje krepšinio turnyre buvo M.Aksionas, trečioje  – Ą.Akranglis. Šioje amžiaus grupėje baudų metimo rungtyje geriausiai pasirodė B.Smailys.

Na ir vyriausiųjų krepšininkų grupėje ketvirtajame etape dominavo Laurynas Beliauskas, kuris laimėjo pora rungčių. Jis tapo nugalėtoju 1×1 krepšinio turnyre, visus varžovus už nugaros paliko ir baudų metimo konkurse. Antrąją poziciją 1×1 krepšinio turnyre iškovojo Artūras Smailys, trečiąją  – A.Sprainaitis. Pastarasis krepšininkas atsigriebė tritaškių rungtyje, kurioje susikrapštė visus dešimt taškų.