Kazlų Rūdos 4×4 atvirose tinklinio pirmenybėse paaiškėjo ketvirtfinalio poros

Penktadienio vakarą Kazlų Rūdos 4×4 atvirose tinklinio pirmenybėse sporto centro salėje buvo sužaisti paskutinieji grupės varžybų mačai, po kurių paaiškėjo jau visos komandos, kurios toliau kovas tęs dėl trofėjų ketvirtfinaliuose, o kurios iš jų aiškinsis galutines pozicijas šiame sezone už šios ribos.

Balandžio 7-ąją iš keturių planuotų „B“ pogrupio rungtynių įvyko dvejos. Baltą vėliavą iškėlė „Atletų“ ekipa, kuri tą vakarą turėjo susimatyti su Vilkaviškio miesto TK ir „Ark Ace“ komandomis. Kapituliavusiai komandai užfiksuoti du techniniai pralaimėjimai 3:0 ir galutinėje įskaitoje ji liko su dviem taškais, kurių kaip parodė įvykių seka užteko, kad ji užimtų grupėje ketvirtą vietą ir patektų į pirmenybių ketvirtfinalį. Jo užribyje komanda galėjo atsidurti tik tuo atveju, jeigu to vakaro dvejas rungtynes turėję „Urėdijos“ tinklininkai iš šešių žaistų setų būtų laimėję bent du. Tiesa, užduotis nebuvo iš lengvųjų, kadangi susiremti teko su Vilkaviškio miesto TK ir „Ark Ace“ ketveriuke. Nei vieni, nei kiti varžovai dovanų nedalijo. Vilkaviškiečiai nusinešė absoliučią pergalę setus laimėdami įtikinamai – 25:11, 25:15 ir 25:8. Ne ką geresni laikai „Urėdijos“ lūkuriavo ir akistatoje su „Ark Ace“. Marijampolės kvartetas taipogi susišlavė visus tris taškus. Jie setus laimėjo rezultatu 25:16, 25:13 ir 25:9. Taigi, su 1 tašku „Urėdijos“ ekipa grupės varžybose liko penktoje pozicijoje ir jau artėjantį savaitgalį pirmoje iš dviejų akistatų kovoje dėl 9-10 vietų susitiks su „A“ pogrupyje analogiškoje pozicijoje likusiais „Septym penki“.

Na, o ketvirtfinalių epopėja lengviausiai ko gero klostysis „A“ grupės lyderiams „Top Sport“ komandai, kurios potencialia varžove turėjo būti „Atletai“. „Top Sport“, panašu keliaus į pusfinalį be kovos. Atkaklių kovų metas nusimato šešioms ketvirtfinalio dalyvėms. Antrąją vietą „A“ pogrupyje iškovoję „Netikėtai susirinkom“ ietis sukryžiuos su „B“ pogrupio turnyrinės lentelės trečiokais „Ark Ace“, „ABC“ tinklininkų laukia akistata su Kauno rajono „Ežeriečiu“, na ir „Jamaikos“ komanda pamėgins įveikti ketvirtfinalio barjerą su „B“ pogrupio lyderiais, Vilkaviškio miesto TK.

 

Turnyrinė lentelė

 

Rungtynių statistika (2023-04-07)