Kazlų Rūdos 4×4 atvirose tinklinio pirmenybėse triumfavo „Top Sport“ tinklininkai

Sekmadienį finišavo 2023 m. Kazlų Rūdos 4×4 atvirų tinklinio pirmenybių sezonas. Tarp dešimties prie starto linijos stojusių sezono pradžioje komandų, geriausiai jis susiklostė Marijampolės „Top Sport“ ekipai. Suvalkijos sostinės komanda kaip pradėjo sezoną nepatirdama nei vieno pralaimėto seto, taip jį ir baigė. Finale dėl Didžiosios Taurės marijampoliečiai nukarūnavo praėjusio sezono lyderius Vilkaviškio miesto TK tinklininkus. Jau pirmą setą „Top Sport“ pradėjo užtikrintai, kurį laimėjo net 14 taškų skirtumu – 25:11. Sukoncentravę jėgas vilkaviškiečiai nepasidavė ir antrame sete mėgino atsigriebti varžovams, tačiau jo pabaigoje vėl sėkmingiau sužaidė „Top Sport“ ketveriukė, kuri palaužė vilkaviškiečius 25:22 ir iki čempionų titulo priartėjo dar vienu žingsniu – 2:0. Trečiame sete revoliucinių poslinkių iš Vilkaviškio komandos pusės neįvyko. Atsipalaidavę Marijampolės tinklininkai rungtyniavo užtikrinčiau, trečiąjį setą laimėjo dešimties taškų skirtumu (25:15) ir laimėdami rungtynes sausu rezultatu 3:0 tapo Kazlų Rūdos 4×4 atvirų tinklinio pirmenybių čempionais.

Kur kas atkaklesnės kovos vyko rungtynėse dėl trečios vietos bei dėl Mažosios Taurės. Dėl trečios pozicijos susikibo Kauno r. „Ežerietis“ ir Marijampolės „Ark Ace“ komandos. Marijampoliečiai praėjusiame sezone buvo iškovoję antrąją vietą. Šįkart Suvalkijos tinklininkams iš rankų išslydo ir trečia vieta. „Ežeriečio“ komanda šiame sezone gerokai pagerinusi žaidimą įrodinėjo, jog vertesni yra trečios pozicijos. Kauno rajono ketveriukė varžovus į nogdauną pasiųsti mėgino jau pirmame sete, kurį laimėjo 12 taškų skirtumu – 25:13. Antrame sete marijampoliškiai kur kas daugiau priešinosi, tačiau azarto pagauta Kauno r. ekipa antrame sete vėl triumfavo, įveikdami varžovus 25:20. „Ark Ace“, priremti prie sienos, mėgino duoti atkirtį trečiame sete, kurį laimėjo 25:21 ir sušvelnino rezultatą – 2:1. Ne taip jau toli iki išlyginamojo rezultato marijampoliečiai buvo ir ketvirtajame sete. Visgi paskutinius taškus ant „i“ sudėliojo „Ežerietis“, kuris palaužė varžovus 28:26, rungtynes laimėjo 3:1 ir iškovojo trečiąją vietą.

Itin atkaklios rungtynės vyko ir dėl Mažosios Taurės. Jose „Netikėtai susirinkom“ susirėmė su „ABC“ ekipa. Visi be išimties setai vyko taškas į tašką ir jų baigtys buvo nenuspėjamos iki paskutinių kirčių. Visi setai baigėsi dviejų taškų skirtumu. Pirmąjį setą 28:26 laimėjo „Netikėtai susirinkom“, tačiau sekančiame „ABC“ rezultatą išlygino, atsirevanšuodami taipogi dviem taškais  – 26:24. Trečiame sete jo baigtis buvo „pakabinta vėl ant dviejų taškų“. Fortūna buvo „Netikėtai susirinkom“ pusėje. Jie laimėjo setą 25:23 ir išsiveržė priekin 2:1. Ketvirtasis setas, kaip parodė jo pabaiga, buvo paskutinis. „Netikėtai susirinkom“ tinklininkai laimėjo jį 26:24, rungtynes 3:1 ir tapo Mažosios Taurės savininkais.

Komandą nugalėtoją, prizininkes, „Mažosios Taurės“ savininkę, individualiai pasižymėjusius tinklininkus apdovanojo Kazlų Rūdos sporto centro direktorė Sandra Kilikevičienė. Rezultatyviausiu šios sezono tinklininku tapo Andrius Strakalaitis (Vilkaviškio miesto TK), daugiausia rezultatyvių perdavimų sezone atliko Albredas Vidzikauskas („Ark Ace“). Daugiausia blokuotų kamuolių nominacija atiteko Domantui Kaminskui („Ežerietis“) ir naudingiausiu pirmenybių tinklininku tapo Lukas Urmanavičius („Top Sport“).

 

Rezultatyviausi tinklininkai