Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ KAFF III lygos futbolo pirmenybių sezoną baigė čempioniškai

Sekmadienį KAFF III lygos futbolo pirmenybių sezonas baigėsi Dariaus Gabuževičiaus treniruojamai Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ komandai. Paskutinėse keturioliktojo turo rungtynėse jau prieš pora turų lygos nugalėtojo titulą užsitikrinusi komanda taškų nebarstė ir prieš Kaišiadorių „Kaišiadorys-Baltai“ vienuolikę. Varžovai įveikti sausu rezultatu 3:0. Tokiu būdu pirmąkart klubo istorijoje šį titulą iškovojusi Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ iš keturiolikos rungtynių iškovojo trylika pergalių ir patyrė vos vieną pralaimėjimą.

Rungtynėse su Kaišiadorių ekipa Kazlų Rūdos komandos futbolininkai ypatingai didelio vargo neturėjo. Aikštės šeimininkų dominavimas buvo matomas iš esmės visų rungtynių metu. Pirmąkart varžovų vartų tinklas suskambėjo jau 3-ąją rungtynių minutę. Tuomet į varžovų mėginimą kelti kampinį ir bandymą pasižymėti, Kazlų Rūdos komanda, perėmusi kamuolį, atsakė staigia kontroataka, kuomet į puolimą pasileidus keletui žaidėjų arti jos smaigalio kamuolį gavęs Dovydas Kazlauskas atliko perdavimą arčiau vartų buvusiam Armandui Breivei ir pastarasis puolėjas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą  – 1:0.

12-ąją rungtynių minutę „Kaišiadorių-Baltų“ vartininkas E.Žvikevičius vėl buvo priverstas kamuolį traukti iš savų vartų tinklo. Ten jį paliko akimirką prieš tai su kamuoliu baudos aikštėje užsimojęs Paulius Kuconis  – 2:0. Po tokios užtikrintos aikštės šeimininkų pradžios, svečių vartams buvo dar ne kartą grasinama. 19-ąją minutę pasižymėti „Kazlų Rūdos“ komandoje mėgino E.Sadovskis, kuomet P.Kuconiui keliant kampinį, jis į baudos aikštę įskriejusį kamuolį mėgino galva nukreipti į vartų plotą, tačiau pritrūko tikslumo.

22-ąją minutę, prasižengus varžovams netoli baudos aikštės, to paties tikslumo pritrūko baudos smūgį atliekant D.Plečkaičiui. Jo smūgiuotas kamuolys leidosi šalia vartų. Dar vienas šansas minėtam futbolininkui pasitaikė 35-ąją dvikovos minutę. Vėl kaišiadoriečiai prasižengė šalia baudos aikštės. Tuomet D.Plečkaitis kamuolį perkėlė per varžovų pastatytą sienelę, tačiau šį sugavo Kaišiadorių komandos vartininkas.

Dar bent vieno įvarčio siekio galimybes Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ perkėlė į antrąjį kėlinį. O jame ramybės varžovų vartams nedavė Armandas Breivė.  Tiesa, nei 49-ąją minutę, po T.Raštučio perdavimo, jam kyštelėjus prie kamuolio koją, nei vėlesnėmis akimirkomis iš tolėliau pačiam mėginant smūgiuoti kamuolį, tikslo užmačios nepasiekė.

Įpusėjus antram kėliniui labai arti įvarčio buvo Tomas Raštutis. 68-ąją minutę iš baudos aikštės prieigų jo galingai smūgiuotą kamuolį sulaikė varžovų vartų skersinis. Įpilti žibalo į rungtynes ir taip įtvieksti jose intrigą netrukus pasitaikė galimybė „Kaišiadorių-Baltų“ futbolininkams, kuomet vienas iš jų buvo atsidūręs akimirkai beveik vienas su kamuoliu prieš Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau smūgio į į kamuolį metu spėjo jį blokuoti aikštės šeimininkų futbolininkas ir Kazlų Rūdos komanda atsipirko kampiniu. Kad neįsisiūbuotų aistros ir viskas tekėtų ramesne vagele, tašką mače padėjo Augustas Blaškevičius. 78-ąją rungtynių minutę, aikštės šeimininkams rezgant ataką, po T.Raštučio perdavimo, jis baudos aikštėje „uždarė“ kamuolį ir įtvirtino Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ komandos pergalę 3:0.