Kazlų Rūdos atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse naujas lyderis

Kazlų Rūdos atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse sekmadienio popietę iš ketverių planuotų dvikovų buvo sužaistos trejos rungtynės. Po jų užfiksuotos ir rokiruotės turnyrinėje lentelėje. Taškų žvejyba šįkart nenusisekė „Urėdijos“ tinklininkams, kurie po trijų rungtynių laukia savojo šanso su trimis taškais tūnodami septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Na, o 4 taškus per dvejas rungtynes nusiraškė „Eisas visada“. Šis rezultatas leido Marijampolės tinklinio komandai stumtelėti bent jau laikinai iš pirmosios pozicijos „ABC“ ekipą.

„Eisas visada“ ir pradėjo sekmadieninę tinklinio rungtynių trilogiją. Iš jaunimo sukomplektuota Marijampolės komanda demonstruoja pirmenybėse išties neblogą žaidimą ir žvelgiant į pirmenybėse dalyvaujančių komandų visumą nebūtų nieko keisto, jeigu ekipa kovas po pirmojo etapo toliau tęstų pirmajame ketvertuke, o galbūt ir prasibrautų į pirmenybių finalą.

Rungtynes su „Urėdija“ marijampoliškiai pradėjo užtikrintai ir jau pirmame sete pernelyg didelio vargo neturėjo, laimėdami jį 25:13. Kur kas daugiau pasipriešinimo „Eisas visada“ iš varžovų pusės sulaukė antrame ir trečiame setuose, tačiau dvikovos favoritai padėtį kontroliavo ir laimėdami juos 25:19 ir 25:21 pergalę iškovojo sausu rezultatu 3:0.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo po 12 taškų pelnę R.Pečiulis ir E.Černiauskas. Na, o naudingiausiai rungtyniavo 24 naudingumo balus surinkęs A.Vidzikauskas. „Urėdijai“ 8 taškus pelnė A.Lapinskas, 7 NB M.Lukoševičiaus sąskaitoje.

Pakovoti bent jau dėl taško „Urėdijos“ tinklininkai turėjo galimybių dvikovoje su Kauno rajono „Ežeriečio“ komanda. Tokių užmačių realizacija visai reali buvo pirmame sete. Jis vyko taškas į tašką, pirmaujant tai vienai, tai kitai komandai. Besibaigiant setui, rezultatas švieslentėje buvo lygus 23:23. Visgi lemiamus kirčius sudavė „Ežerietis“, kuris išplėšė pergalę 25:23 ir išsiveržė į priekį 1:0. Nei antrajame, nei trečiajame sete tokio pasipriešinimo Kauno rajono tinklininkai jau nebesulaukė. Abu juos „Ežerietis“ laimėjo užtikrintai – 25:11, 25:11. Na, o turnyrinę lentelę ekipa papildė trimis taškais.

Rezultatyviausiai šios komandos gretose rungtyniavo net 33 taškus surinkęs E.Vaitiekus. Jis buvo ir naudingiausias ekipos tinklininkas (31 NB). „Urėdijai“ 11 taškų surinko A.Lapinskas, kuris kartu su E.Palioku sukaupė po 8 NB.

Paskutiniame tos dienos mače Marijampolės „Eisas visada“ kaip reikiant susikibo su to paties miesto „Majamiu“. Dvikovos būta išties atkaklios. Pirmajame sete nei viena komanda viso jo metu nebuvo išsiveržusi daugiau nei dviem ar trimis taškais. Tik jo pabaigoje „Eisas visada“ sugebėjo sužaisti sėkmingesnę atkarpą ir pirmąjį setą laimėti 25:22.

Antrame sete „Majamis“ su kaupu atsigriebė. Nuo pat pirmų taškų išsiveržęs į priekį setą laimėjo jis užtikrintai – 25:12 ir serijos rezultatas tapo lygus 1:1. Trečiame, lemiamame sete, „madas demonstravo“ taipogi Marijampolės „Majamio“ tinklininkai. Šioje rungtynių fazėje tiksliau ir solidžiau rungtyniavusi komanda įveikė „Eisas visada“ 25:18 ir rungtynes laimėjo rezultatu 2:1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje rungtyniavo daugiausia varžovų laisvas erdves tiksliais smūgiais apšaudęs T.Mulerenko (21 taškas). Na, o naudingiausias „Majamio“ tinklininkas buvo 28 NB sukaupęs L.Urmanavičius. „Eisas visada“ ketvertuke daugiausia taškais pasižymėjo D.Abraitis (11 taškų), naudingiausias kaip neretai būna – A.Vidzikauskas (21 NB).

Tądien turėjusias vykti rungtynes tarp „Majamio“ ir „Ežeriečio“ kiek netikėtai teko atidėti, kadangi pastarųjų tinklininkų gretose dar pirmame mače traumą gavo V.Juodaitis ir abiejų komandų sutarimu, nesant tos dienos mače pilnos sudėties Kauno rajono komandai, akistata tarp šių varžovų įvyks artimiausiu metu.

 

Turnyrinė lentelė