Kazlų Rūdos sporto centro jaunimas triumfavo MFL salės futbolo pirmenybėse

Kovo 29-ąją finišavo Moksleivių futbolo lygos (MFL)  U-17 salės futbolo pirmenybės. Finalinė jų dalis buvo numatyta Kazlų Rūdos sporto centre. Antroje dienos pusėje jame varžėsi pajėgiausios šių metų pirmenybėse dalyvaujančios ekipos. Jų gretose buvo D.Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos sporto centro U-17 komanda, Prienų FK „Prienai“ ir Kybartų „Sveikata“. Kaip parodė šių varžybų rezultatai, rungtynės vyko išties tarp vienas kito vertų varžovų ir iš esmės ant nugalėtojų pakylos galėjo atsidurti bet kuri komanda.

Pirmosiose rungtynėse Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai susikovė su bendraamžiais iš Prienų. Pirmi akistatoje atsidarė varžovai, tačiau aikštės šeimininkai, rezultatą netrukus išlygino 1:1. Dinamiškose, tai prie vienų, tai prie kitų vartų vykusiose  rungtynėse daugiau  nei viena komanda nepasižymėjo ir abiem teko pasidalinti po tašką.

Antrame susitikime prieniškiai jėgas išmėgino su puikias futbolo tradicijas savame krašte turinčiais Kybartų „Sveikatos“ futbolininkais. Dar pirmame kėlinyje Prienų futbolininkai atseikėjo varžovams pora įvarčių, tačiau „Sveikatos“ futbolininkai taipogi nebuvo pėsti puolime ir rezultatą realizavus 6 m. baudinį sušvelnino 2:1. Rezultatyviau rungtyniavę Prienų futbolininkai netrukus vėl buvo susigrąžinę poros įvarčių pranašumą, tačiau atkakli Kybartų komanda neleido varžovams pernelyg atsiplėšti. Rungtynes FK „Prienai“ laimėjo vieno įvarčio persvara 4:3 ir tokiu būdu finaliniame turnyre pasipildė trimis taškais.

Paskutinėse rungtynėse su „Sveikatos“ komanda, norint tapti šių pirmenybių nugalėtojais kazlųrūdiečiams reikėjo įveikti varžovus bent dviejų įvarčių skirtumu. Intrigos mače netrūko. Pirmi pasižymėjo Kybartų futbolininkai, tačiau rezultatą Kazlų Rūdos komanda ne tik lygino, bet ir persvėrė savo komandos naudai. Vienu rungtynių momentu aikštės šeimininkai buvo įgiję ir trijų įvarčių pranašumą, pirmavo 6:3, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis kybartiškiai šią persvarą buvo sumažinę iki minimumo – 6:5. Na, o dar viename epizode varžovai rezultato vos neišlygino, „uždaryti“ kamuolio nepavyko prie pat Kazlų Rūdos komandos vartų atsidūrusiam vienam iš „Sveikatos“ futbolininkui. Po to sekė pora rezultatyvių sporto centro atakų.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkai, rungtynes laimėdami 8:5, tapo 2022 metų MFL U-17 salės futbolo pirmenybių nugalėtojais. Antroji vieta atiteko Prienų FK „Prienams“, trečią poziciją iškovojo Kybartų „Sveikata“. Geriausiu futbolininku Kazlų Rūdos sporto centro komandos gretose šiame sezone pripažintas buvo Augustas Blaškevičius.