Kazlų Rūdos atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse toliau lyderiauja „ABC“ ekipa

Kazlų Rūdos atviros 4×4 tinklinio pirmenybės po truputį įsibėgėja. Didesnė pusė jose dalyvaujančių komandų jau sužaidė po 3-4 rungtynes. Praėjusį sekmadienį sporto centre į kovas kibo šešios ekipos. Pirmame mače Kazlų Rūdos „PXNX“ tikrinosi jėgas su Marijampolės „Eisas visada“ ekipa. Svečių tinklininkai rungtynėse didelio vargo neturėjo. Jau pirmame sete varžovai driokstelėjo 25:7 ir išsiveržė priekin 1:0.

Suvalkijos sostinės ketvertukas po to atsipalaidavo ir toliau pergalės link jau keliavo lengvu žingsneliu. Antrame sete „PXNX“ mėgino priešintis, tačiau padėtį marijampoliečiai kontroliavo iki pat seto pabaigos ir laimėjo jį 27:25. Trečiame sete „Eisas visada“ dovanų taipogi nedalijo ir laimėdamas jį 25:12 rungtynėse nusiraškė visą tritaškį.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė E.Černiauskas (16 taškų), naudingiausiu buvo jos lyderis A.Vidzikauskas (22 NB). „PXNX“ komandoje 17 taškų pelnė A.Šneideris, 10 naudingumo balų sukaupė M.Gruodis.

Antrame mače „PXNX“ tinklininkams nepavyko sumedžioti nė taško ir su Kauno rajono „Ežeriečio“ tinklininkais. Varžovai taipogi pasirodė stipresni. Jau pirmuosius du setus svečiai laimėjo dviženklėmis taškų persvaromis (25:15; 25:14). Trečiame „PXNX“ mėgino „spardytis“, tačiau galutinė pergalė sete iškeliavo į Kauno rajono ekipos rankas. Užfiksuotas rezultatas 25:21 ir trys taškai į turnyrinę lentelę „Ežeriečiui“.

Nugalėtojų gretose dominavo D.Kaminskas (26 NB ir 16 taškų) bei E.Vaitiekus (21 NB ir 22 taškai). „PXNX“ ekipoje 18 NB sukaupė M.Gruodis ir 15 taškų komandai „uždirbo“ A.Šneideris.

Kur kas konkurencingesnis ir permainingesnis mačas vyko tarp „ABC“ ir „Jamaikos“ tinklininkų. Prie pastarųjų gretų prisijungė E.Norkus ir šio tinklininko žaidimas gerokai apsunkino „ABC“ komandos taškų medžioklę. Nors pirmajame sete „ABC“ įveikė varžovus 25:17 ir išsiveržė priekin 1:0, antrajame nuo pat pirmų taškų iniciatyvą perėmė „Jamaikos“ komanda. Dar antrojo seto pradžioje šiems išsiveržus į priekį 5:1, „ABC“ mėgino stabilizuoti savąjį žaidimą pasiimdami minutės pertraukėlę. Tačiau po jos iš esmės ne kas ir pasikeitė. Jamaikiečiai dominavo ir laimėdami setą 25:14 išlygino serijos rezultatą 1:1.

Trečią setą vėl galingiau pradėjo „Jamaikos“ ekipa. Jų dominavimas buvo beveik iki pat seto pabaigos ir rodėsi pergalė jau ranka pasiekiama, tačiau lemiamus kirčius sudavė „ABC“ tinklininkai. Jie sugebėjo paskutiniame sete, jo pabaigoje persverti rezultatą ir išplėšti pergalę jame 26:24, tokiu būdu iškovojant pergalę ir turnyrinę lentelę papildant dviem taškais.

Nugalėtojams net 36 NB surinko E.Araminas. 20 taškų komandai pelnė E.Pusvaškis. „Jamaikos“ puolimo ašį sudarė E.Norkus (27 NB ir 20 taškų) ir A.Uleckas (25 NB ir 24 taškai). Pora sukrapštytų „ABC“ taškų toliau komandai leidžia laikytis pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Na, ir paskutiniame tos dienos mače „Jamaika“ nepaliko jokių vilčių „1987“ tinklininkams. Nedviprasmiškų užuominų pastaroji ekipa sulaukė jau pirmajame sete, kurį jamaikiečiai laimėjo be didesnio vargo – 25:11. Antrame sete „1987“ ekipa mėgino „kelti bangas“, tačiau ir vėl solidžiau rungtyniavę „Jamaikos“ tinklininkai šventė pergalę 25:19. Trečiasis setas tebuvo daugiau formalumas. „Jamaikos“ komanda laimėjo 25:13 ir sekmadienio turo pabaigtuvėse savo turnyrinę lentelę papildė iš viso keturiais taškais.

Nugalėtojams po 20 taškų rinko E.Norkus ir A.Uleckas, na o naudingiausiai rungtyniavo Rytė (23 NB), atlikusi 25 rezultatyvius perdavimus. „1987“ komandai 10 NB sukaupė M.Martinaitis, 9 taškais puolime prisidėjo V.Zaveckas.