Sporto centro 2011 m.g. futbolininkai Kybartuose iškovojo antrąją vietą

Praėjęs savaitgalis Kazlų Rūdos sportui buvo išties sportiškas. Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai keliavo į Tauragę susigrumti RKL „A“ lygos rungtynėse su „Tauragės“ ekipa, sporto centro lengvaatlečiai viešėjo Aukštaitijos sostinėje, Panevėžyje, kuriame startavo šalies vaikų lengvosios atletikos čempionate, į Kazlų Rūdą plūdo tinklinio komandos pasivaržyti atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse, na o futbolininkų 2011 m.g. ekipa išvyko į Kybartus, kuriuose dėl trofėjų kovojo tradiciniame „Sveikata futsal cup“ turnyre. Jau žinote tinklinio pirmenybių peripetijas, taipogi ir tai, kaip šauniai susiklostė mūsų miesto komandai išvykos rungtynės su „Taurage“.

Šios svaitės sporto kaleidoskope lieka lengvaatlečių ir futbolininkų pasirodymai. Taigi, pastariesiems viešnagė Kybartuose susiklostė tikrai neblogai. „Sveikata futsal cup“ turnyre varžėsi keturios komandos. V.Kirtiklio treniruojami 2011 m.g. futbolininkai kovojo su Kauno „Kauno Žalgirio“, Kybartų „Sveikatos“ ir Trakų KKSC komandomis.

Pirmose rungtynėse, po ganėtinai atkaklios kovos, sporto centro futbolininkai įveikė turnyro šeimininkus „Sveikatą“ rezultatu 3:2. Pasak kalbinto trenerio V.Kirtiklio, Kazlų Rūdos komanda turėjo ir daugiau progų pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko. Viskas gerai, kas gerai baigėsi…

Dar vieną tritaškį kazlųrūdiečiai susimedžiojo akistatoje su Trakų KKSC ekipa. Varžovai buvo įveikti sausu rezultatu 4:0. Futbolo specialisto teigimu, kokybės prasme sporto centro futbolininkams pavyko geriausiai sužaisti rungtynes prieš minėtus varžovus. Buvo daugiau ir tikslesnių perdavimų, pagerėjo ir susikurtų progų realizacija.

Didesnio pasipriešinimo kazlųrūdiečiams nepavyko sukurti tik turnyro nugalėtojams, futsal‘e besispecializuojančiam Kauno „Kauno Žalgiriui“, kuriam nusileista rezultatu 1:7. Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai su dviem iškovotomis pergalėmis ir vienu patirtu pralaimėjimu galutinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą.