Kazlų Rūdos atvirose tinklinio pirmenybėse į lyderius šoktelėjo „ABC“ tinklininkai

Praėjusį šeštadienį Kazlų Rūdos atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse buvo sužaistos ketverios rungtynės, kuriose savo pasirodymais savotiškai stebino „ABC“ tinklininkai. Tos dienos mačuose varžovai jiems „nuskilo“ išties neprasti: po pirmo turo susitikimų nedviprasmišką žinutę apie komandų potencialą palikusios „Majamio“ ir „Vilkaviškio TK“ komandos. Pastarieji tinklininkai dar prieš trejus metus iš Kazlų Rūdos buvo išsivežę ir čempionų trofėjų. Na, bet sportas tuo ir įdomus, kad kiekvienose rungtynėse savo pranašumą reikia įrodinėti iš naujo.

Taigi, marijampoliečiai į Kazlų Rūdą kovai su „ABC“ pasiuntė keturis savo karius. Jų neužteko. Jau pirmame sete Kazlų Rūdos komanda įrodė prieš varžovus pranašumą ir laimėjo jį rezultatu 25:15, tokiu būdu brūkšteldami tašką į turnyrinę lentelę. Antrasis setas taipogi sėkmingiau klostėsi „ABC“ tinklininkams. Ypač sėkmingai rungtyniavo jos gretose savo komandos taškų kraitį ir asmeninę sąskaitą pildęs I.Matulaitis, sėkmingai asistuojant E.Araminui. Antrą setą „ABC“ laimėjo 25:20.

Trečiame sete susizgribo jau svečių tinklininkai, kurie neketino palikti aikštelės tuščiomis ir trečią setą laimėjo rezultatu 25:17. Na, o pergalė setais 2:1 atiteko „ABC“ tinklinio komandai. Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo E.Araminas, surinkęs 26 NB. Jis atliko net 23 rezultatyvius perdavimus. 22 taškus komandai pelnė I.Matulaitis. „Majamio“ ekipoje 19 NB pasižymėjo E.Barzdaitis. 11 taškų marijampoliečiams pelnė P.Miliauskas.

Marijampolės tinklininkai atsigavo antrame mače, kuriame nepagailėjo „1987“ komandos ir įveikė ją sausu rezultatu 3:0 (25:18; 25:14; 25:12). Komandos lyderiais šiame mače buvo 17 taškų pelnęs T.Mulerenko ir 16 taškų varžovams atseikėjęs P.Miliauskas. Naudingiausias komandoje buvo 15 NB sukaupęs E.Barzdaitis. „1987“ ekipoje 4 NB ir 11 taškų pasižymėjo V.Zaveckas.

Trečiame tos dienos mače užsivedę „ABC“ tinklininkai nukovė ir „Vilkaviškio TK“ ekipą. Kazlų Rūdos komanda susižėrė visus tris taškus. Tiesa dėl kiekvieno iš jų jai teko gerokai paplušėti. Pirmąjį setą „ABC“ „ištraukė“ dviejų taškų persvara 25:23, antrasis taipogi nebuvo lengvas pasivaikščiojimas ir pergalę minėta komanda šventė 25:20.

Na ir trečiame vėlgi nepasieita be dramatizmo. Fortūna lydėjo tądien geresnius. „ABC“ palaužė varžovus 26:24.

Šiame mače kaip reikiant pasiautėjo L.Stankevičius, surinkęs 28 taškus. Jis blokavo net 11 varžovų kamuolių. Su komandos draugu I.Matulaičiu jie surinko atitinkamai 29 ir 25 naudingumo balus. Ne mažiau įspūdingas ir E.Aramino pasirodymas – 35 rezultatyvūs perdavimai ir net 48 naudingumo balai!

Vilkaviškiečių jėgos ašį sudarė 36 NB sukaupęs T.Lenkaitis, atlikęs 23 rezultatyvius perdavimus. Na, o rezultatyviausias buvo Š.Balnaitis (24 taškai), kurio beveik vieno smūgių būtų užtekę setui laimėti…

„Vilkaviškio TK“ ekipa į savąjį kraštą negrįžo tuščiomis. Jie paskutiniame mače atsigriebė ir jokių vilčių nepaliko „1987“ tinklininkams. Didesnio vargo su varžovais jie neturėjo ir laimėjo akistatą sausu rezultatu 3:0 (25:11; 25:13; 25:7). Nugalėtojų gretose kone be paliovos varžovų aikštės pusę atakavo Š.Balnaitis, surinkęs 30 taškų. Jis su A.Vaškeliu surinko po 29 NB. „1987“ komandoje 11 naudingumo balų pasižymėjo M.Ašmenskas.

 

Turnyrinė lentelė