Kazlų Rūdos atvirų 4×4 tinklinio pirmenybių reguliaraus sezono pusiaukelėje toliau lyderiauja „ABC“

Kazlų Rūdos atvirų 4×4 tinklinio pirmenybių reguliarusis sezonas įpusėjo. Prieš pat didžiąsias pavasario šventes po ketverias rungtynes sužaidė ir likusios trys iš devynių pirmenybėse dalyvaujančių komandų – „Ežerietis“, „Vilkaviškio TK“, „Majamis“. Šios trys ekipos tarpusavio santykius aiškinosi didžiojo penktadienio vakarą. O jis sporto centro salėje stebėjusiems tinklinio gerbėjams turėjo išties neprailgti, nes vyko vienas kito vertų varžovų dvikovos. Nei viena iš trijų komandų tą vakarą namo negrįžo tuščiomis. Jau pirmose trilogijos rungtynėse nemažai vargo „Majamio“ tinklininkams kėlė „Ežerietis“, kuris kiekviename sete iki pat paskutiniųjų stengėsi neužleisti pozicijų ir kovoti dėl taško. Ne taip jau daug Kauno rajono tinklininkams iki jo ir trūko. Pirmojo seto pabaigą sėkmingiau sužaidęs „Majamis“ išplėšė jame tašką įveikdami oponentus 27:25. Antrame sete Marijampolės ketveriukė tašką susikrapštė lengviau, setą laimėjo 25:17, trečiame vėl teko kiek daugiau pavargti, tačiau ir trečiasis taškas įkrito į Suvalkijos sostinės ekipos komandą. Setas laimėtas 25:20. Nugalėtojams daugiausia puolime pasižymėjo A.Uleckas, kurio sąskaitoje buvo 26 taškai. Na, o naudingiausiu tinklininku buvo 26 NB sukaupęs L.Urmanavičius. Jis atliko net 30 rezultatyvių perdavimų.

Tris iš eilės absoliučias pergales lig tol iškovojęs „Majamis“ įbrido į dilgėles mače su vilkaviškiečiais, kuriame rezultatu 1:2 turėjo pripažinti pastarųjų pranašumą. Marijampolės tinklininkai galėjo likti šiose rungtynėse ir be taškų. Po pirmų dviejų setų „Vilkaviškio TK“ pirmavo 2:0, įveikdami marijampoliečius 25:21 ir 25:22. Vis dėlto praėjusio sezono nugalėtojai trečiame sete sugebėjo susikrapštyti tašką, įveikdami vilkaviškiečius 25:19. Vilkaviškio ekipoje karaliavo 24 NB sukaupęs ir 19 rezultatyvių perdavimų atlikęs A.Strakalaitis, kuris be kita ko blokavo 4 varžovų mėginimus smūgiuoti. 15 taškų varžovams atseikėjo A.Penkauskas.

Šiokią tokią vakaro taškų pyrago dalį atsiriekė ir „Ežerietis“, kuris trečiame turo mače nors ir nusileido „Vilkaviškio TK“ ekipai, tačiau sugebėjo į taškų krepšelį mestelėti tašką įveikdami varžovus pirmame sete – 25:19. Vilkaviškio tinklininkams, ką tik šventusiems saldžią pergalę prieš marijampoliečius galbūt tai buvo ir šioks toks akibrokštas, todėl antrame sete atsirevanšuodami 25:17, jie rezultatą išlygino – 1:1, o lemiamo seto metu dar kartą pranoko Kauno rajono tinklininkus 25:19 ir laimėdami rungtynes 2:1, į turnyrinę lentelę šliūkštelėjo dar pora taškų. Nugalėtojų ekipoje vėl lyderiavo A.Strakalaitis, kuris surinko 28 NB ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. A.Penkauskas surinko 13 taškų.

Sumuojant ketverių rungtynių komandų taškus, toliau lyderio pozicijas išlaiko „ABC“ tinklininkai, kurie per pirmenybes keliauja su minimaliausiais nuostoliais, per ketverias rungtynes praradę vos vieną tašką. Tiesa, situacija gali dar gerokai pasikoreguoti, nes jų kelyje dar nepasitaikė nei Vilkaviškio, nei Marijampolės komandos, tad antroje reguliaraus sezono pusėje laukia dar nemažai intrigos…

 

Turnyrinė lentelė

 

Rungtynių statistika 03 29