Kazlų Rūdos Diskgolfo lygos penktą etapą laimėjo Nerijus Guzaitis

Kazlų Rūdos Diskgolfo lyga „Sporto centro Taurė‘ 2023“ priartėjo prie pabaigos. Sekmadienį miesto parke vyko jau priešpaskutinis, penktasis šio įtraukaus ir azartiško žaidimo etapas. Jau spalio pirmoje pusėje sužinosime šių metų čempionus bei prizininkus. Maksimali intriga šiuo metu įsiplieskusi bendroje įskaitoje kovojant tiek dėl pirmos vietos, tiek dėl trečiosios pozicijos. Jos koncentratas dar labiau padidėjo po penktojo šių varžybų etapo, kuomet pirmąkart šiame sezone ant nugalėtojų pakylos atsidūrė ko gero ir pačiam sau ir kitiems kiek netikėtai Nerijus Guzaitis.

Minėtas diskgolfo mėgėjas kaip reikiant driokstelėjo antrajame rate, kurį įveikus, N.Guzevičius užfiksavo absoliutų šių varžybų vieno rato rekordą. Įveikus 18 trasų jo užfiksuotas rezultatas buvo „-6“, o bendras abiejų ratų rezultatas buvo “-5“. Tiesa, kaip parodė varžybų visuma, N.Guzaitis negalėjo būti ramus iki pat paskutinių akimirkų. Nors jis kartu su keletu kolegų varžybas baigė kiek anksčiau, tačiau panašius rodiklius iki pat paskutinės trasos atkarpos demonstravo nusitaikę taipogi į pirmą poziciją Mantas Martinaitis ir Arnas Stankevičius. Abu artėjo link finišo turėdami tokį pat rezultatą – „-4“.  Viską nulėmė tiesiog paskutinieji metimai. Jis nesusiklostė M.Martinaičiui. Diskas, pataikęs į krepšio briauną reiškė, kad šįkart M.Martinaitis penktajame etape su rezultatu “-4” lieka trečias. Na, o A.Stankevičius sugebėjo paskutinę trasą įveikti trimis metimais ir galutinis jo rezultatas kaip ir N.Guzaičio buvo „-5“. N.Guzaičiui ir A.Stankevičiui siekiant išsiaiškinti nugalėtoją, teko įveikti po papildomą trasą. Užtikrinčiau joje sužaidė N.Guzaitis, kuris ir triumfavo penktajame etape, A.Stankevičius iškovojo antrąją vietą.

Moterų grupėje pirmąją vietą vėl iškovojo Sidona Norkaitytė, antrąją – Erika Stankevičienė. Pažymėtina, kad sekmadienio etapas pasižymėjo ne vienu rekordu: asmeninius bent rato rezultatus gerino Robertas Jasiliūnas, Aivaras Stankevičius. Arnas Stankevičius 4PAR trasoje sugebėjo diską švystelėti vos dviem metimais. Mantas Martinaitis tai padarė net du kartus. Šįkart ketvirta-penkta vietomis penktajame etape teko dalintis vienam iš šio pirmojo sezono lyderių Mantui Kopustinskui kartu su Aroldu Matulioniu. Taigi, spalio mėnesį laukia išties intriguojantys finalai…

 

Kazlų Rūdos Diskgolfo lygos penktojo etapo varžybų protokolas:

 

https://discgolfmetrix.com/2762505

 

Kazlų Rūdos Diskgolfo lygos turnyrinė lentelė:

 

Diskgolfo lygos turnyrinė lentelė