Kazlų Rūdos savivaldybės Taurė – „ABC“ tinklininkų rankose

Visi vasaros sporto turnyrai, kunkuliavę įvairiuose Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijos taškuose, tiek krepšinis, tiek futbolas, tiek tinklinis buvo „skirtingai panašūs ir vienodai įdomūs“. Jau žinote, kaip vyko taškų dalybos kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės futbole, krepšinyje. Atėjo eilė ir tinkliniui. Šios sporto šakos mėgėjai turnyruose, įskaitant ir baigiamąjį, rugsėjo 9-ąją vykusį Kazlų Rūdoje, išmėgino visus tinklinio formatus, pradedant paplūdimiu, kuriame žaidžiama 2×2, baigiant pilno formato tinkliniu, kuomet rungiamasi 6×6. Kazlų Rūdoje vykęs turnyras buvo „aukso viduriukas“ – 4×4.

Į baigiamąjį etapą susibūrė šešios komandos. Po rato varžybų etapo dvejose grupėse, jų nugalėtojai iškart keliavo į pusfinalius, na o antras trečias vietas užėmusios komandos sužaidė papildomas ketvirtfinalio rungtynes. Palankiausioje pozicijoje žvelgiant į įskaitinius, per vasarą sukauptus taškus, buvo „ABC“ tinklininkai, kurie nuo artimiausio varžovo „Ežeriečio“ buvo atsiplėšę 3,5 taško. Pastariesiems pavyti varžovus buvo nemenkas iššūkis. Kauno rajono komandai neužteko tik laimėti turnyro. Reikėjo, kad „juoda diena“ būtų varžovams, kurie užimtų tos dienos kovose ne aukštesnę nei trečią poziciją. „Ežerietis“ padarė viską, kas priklausė nuo jų. Kluptelėję grupės varžybose prieš „ABC“ ketveriukę, ketvirtfinalyje jie sausu rezultatu 2:0 įveikė „Lenkais“ pasivadinusią komandą, pusfinalyje atkaklioje akistatoje 2:1 palaužė „Jamaika“ ekipą ir didžiajame finale dar kartą susitiko su „ABC“. Jame Kauno rajono komanda sugebėjo setams keliaujant prie pabaigos sėkmingiau jas sužaisti, atsirevanšuoti varžovams 2:0 ir tapti „Kazlų Rūdos šventės‘ 2023“ etapo nugalėtojais. Trečioji vieta turnyre atiteko „Jamaika“ komandai, kuri mažajame finale jokių šansų nepaliko „Be šansų“ tinklininkams, kuriuos įveikė rezultatu 2:0.

Skaičiuojant bendruosius šio sezono rezultatus, daugiausia taškų surinkę „ABC“ tinklininkai tapo „Kazlų Rūdos savivaldybės Taurė‘ 2023“ nugalėtojais, antroji vieta atiteko „Ežeriečiui“, trečią poziciją iškovojo „Jamaika“.

Šiame sezone tinklinio aikštelėse iš viso rungtyniavo 21 komanda. Na, o galutinė jų rikiuotė yra tokia:

 

 1. „ABC“ – 31 taškas
 2. „Ežerietis“ – 29,5 taško
 3. „Jamaika“ – 22,75 taško
 4. „Be šansų“ – 13,5 taško
 5. „Mikras“ – 5,5 taško
 6. „MSC Balandžiai“ – 5 taškai
 7. „Antanavas“ – 4,5 taško
 8. „Iglė“ – 4,5 taško
 9. „Naujokai“ – 4 taškai
 10. „Lenkai“ – 2 taškai
 11. „Princai“ – 1,5 taško
 12. „Kažką lankę“ – 0,75 taško
 13. „Vidzgiris“ – 0,75 taško
 14. „Pabandom“ – 0,75 taško
 15. „Žulikai“ – 0 taškų
 16. „Betono mazgas“ – 0 taškų
 17. „Jao Mao“ – 0 taškų
 18. „Rusialka“ – 0 taškų
 19. „Smėlio broliai“ – 0 taškų
 20. „Smėlio angelai“ – 0 taškų
 21. „Rudeninis paukštis“ – 0 taškų

 

Kazlų Rūdos šventės 4×4 tinklinio turnyro protokolas