Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės čempionų titulą futbole apgynė Marijampolės „Šešupė“

Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros sporto švenčių fone intriga šiame sezone maksimaliai įsisuko ir futbole. Kaip ir krepšinyje, tinklinyje, taip ir čia sezono nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat finalinio, Kazlų Rūdoje vykusio turnyro pabaigos.

Vasaros laikotarpiu iš viso buvo surengti keturi futbolo turnyrai. Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės nugalėtojo titulą gynė Marijampolės „Šešupės“ futbolininkai. Šįmet jiems į atlapus kaip reikiant kibo šviežiai suburta Marijampolės „Niekur nežaidę“ futbolininkų komanda, kuri dalyvavo trijuose turnyruose ir visuose triumfavo, tačiau šešupiečiai buvo aktyvesni ir nepraleidę nei vieno surengto vasaros futbolo turnyro prieš pat finalinį „Kazlų Rūdos šventės‘ 2022“ etapą, kuriame buvo žaidžiamas šįmet 7×7 formato futbolas, prieš grėsmingus varžovus turėjo poros taškų pranašumą. Kaip parodė baigiamojo turnyro rezultatai, „Šešupės“ futbolininkai neužleido lyderių pozicijos ir sugebėjo triumfuoti ne tik paskutiniame etape, bet ir tuo pačiu apginti čempionų titulą ir iškovoti šių metų Kazlų Rūdos savivaldybės Taurę.

Marijampolės futbolininkai tarp šešių turnyre dalyvavusių komandų sužaidę penkerias rungtynes surinko 13 taškų. „Šešupė“ nulinėmis lygiosiomis sužaidė tik su aikštės šeimininkų „Kazlų Rūdos“ komanda. Nepraleisdami nei vieno įvarčio, šešupiečiai 1:0 įveikė Prienų r. „Nenoriu“, po to 2:0 pranoko Kazlų Rūdos „Savi“, sausu rezultatu 3:0 įveikė Marijampolės r. „Liūtus“, na ir principinėse rungtynėse sugebėjo 2:0 įveikti ir „Niekur nežaidę“ komandą. Pastarieji futbolininkai tenkinosi antrąja Kazlų Rūdos etape iškovota vieta. Na, o prizininkų gretas užbaigė Prienų r. „Nenoriu“ komanda, kuri be kita ko šiame sezone vieninteliame šiame turnyre ir sudalyvavo.

Apibendrinant viso sezono rezultatus, jau minėjome, kad „Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės‘ 2022“ futbolo čempionais tapo Marijampolės „Šešupė“. Antrąją vietą iškovojo to paties miesto „Niekur nežaidę“. Na, o trečiąją vietą užėmė Marijampolės r. „Liūtai“, kurie sugebėjo geriau pasirodydami už „Kazlų Rūdos“ futbolininkus paskutiniame etape aplenkti juos puse taško ir pasidabinti medaliais.

Galutinė futbolo komandų rikiuotė yra tokia:

 1. „Šešupė“ – 32 taškai
 2. „Niekur nežaidę“ – 28 taškai
 3. „Liūtai“ – 16,5 taškai
 4. „Kazlų Rūda“ – 15,5 taško
 5. Prienų r. „Nenoriu“ – 8 taškai
 6. „Katapultos“ – 5,5 taško
 7. „Kur tik nežaidę“ – 4 taškai
 8. Kazlų Rūdos „Savi“ – 4 taškai
 9. „Pozityvūs“ – 3 taškai
 10. „Antanavas“ – 3 taškai
 11. „Garliava-Mėgėjai“ – 2 taškai
 12. „Supersonic“ – 1,5 taško
 13. „Simnas“ – 0 taškų
 14. „Pilviškiai-Antanavas“ – 0 taškų
 15. „Žaibas“ – 0 taškų