Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybių ketvirtfinaliai be didesnių netikėtumų

Praėjusio penktadienio vakarą sporto centro salėje į atkrintamųjų rungtynių sūkurį turėjo stoti aštuonios Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse dalyvaujančios komandos. Iš aštuonių planuotų rungtynių įvyko šešerios.

Dėl objektyvių priežasčių atkrintamųjų akistatų negalėjo pradėti tik „Dalmantos“ krepšininkai, turėję rungtyniauti su „Outsaideriais“. Šios poros nugalėtoja paaiškės ateinantį penktadienį, na o trijuose ketvirtfinaliuose, kuomet buvo kaunamasi iš dviejų rungtynių ir pagal taškų skirtumą buvo nustatoma, kuri komanda keliaus į sekantį etapą, didesnių sensacijų neužfiksuota. Visos aukštesnes pozicijas po reguliaraus sezono užėmusios komandos pateko į pusfinalius.

Pirma pora, pradėjusi varžybines „derybas“ dėl patekimo į pusfinalį buvo „Plutiškės“ ir „Kazlų Riteriai“. Abu mačus laimėjo reguliaraus sezono nugalėtojai, kurie apskritai šiose pirmenybėse po penkiolikos rungtynių buvo iškovoję 14 pergalių.

Plutiškių krepšininkai pirmame mače prieš varžovus didelio vargo neturėjo ir įveikė juos beveik 10 taškų skirtumu – 13:4. Nugalėtojams 9 taškus pelnė T.Tulauskas, „Kazlų Riteriams“ tris taškus surinko A.Sprainaitis.

Antrame tarpusavio mače riteriai sugebėjo kur kas solidžiau pasipriešinti ir mažiau nusileisti pirmenybių lyderiams. Pergalę tuomet „Plutiškės“ šventė rezultatu 13:8. Vėl taškais smaguriavo nugalėtojų ekipoje T.Tulauskas (7 taškai), „Kazlų Riteriams“ 5 taškus pelnė W.Bernotas.

Abejos rungtynės pergalingai susiklostė taipogi į pusfinalį prasiskynusiam kelią „Kvietiškiui“ prieš „Laukinius šernus“. Nors dar nesibaigus pirmoms rungtynėms iš tolimesnės jų eigos dėl traumos pasitraukė vienas iš kvietiškiečių krepšininkų (D.Batutis), tačiau komandoje lyderių netrūko. Joje pasiautėjo L.Belkevičius. Pirmame mače kvietiškiečiai varžovus įveikė beveik 10 taškų skirtumu – 16:7.

Antrame, atsakomajame susitikime, „Laukiniai šernai“ nusileido varžovams mažesniu skirtumu – 12:6. Abiejuose mačuose nugalėtojams L.Belkevičius pelnė atitinkamai 10 ir 6 taškus. „Laukiniams šernams“ 5 taškus pirmame mače rinko E.Butkus, o atsakomajame, pataikęs du dvitaškius, L.Kalvaitis, kurio sąskaitą sudarė 4 taškai.

Didžiausia intriga ir atkakliausias mačas vyko tarp reguliaraus sezono kaimynų – ketvirtąją poziciją laimėjusių „Savi“ ir penktoje vietoje buvusių „Slovėnijos“ krepšininkų. Reguliariajame sezone abi  komandos po dviejų ratų buvo pasidalijusios po pergalę.

Pirmasis ketvirtfinalis tarp šių ekipų nugalėtojo neišaiškino. Dešimties minučių trileris baigėsi švieslentėje fiksuojant lygiąsias – 9:9. Visi lūkesčiai buvo atidėti antram susitikimui. O jis buvo ganėtinai nerezultatyvus, abi komandos sunkiai rinko taškus. Visgi jis palankiau klostėsi „Savi“ krepšininkams, kurie likus rungtyniauti mažiau nei pusei minutės turėjo trijų taškų persvarą 6:3 ir jau buvo beveik tikri dėl kelialapio į pusfinalį. Taip ir nutiko. Paskutinėmis sekundėmis D.Šneiderio švystelėtas ir pataikytas tolimas metimas slovėnus mažai guodė, varžovams nusileista rezultatu 5:6. Pirmame mače „Savi“ krepšininkams daugiausia taškų pelnė S.Krinickas (4 taškai), „Slovėnijai“ tiek pat jų rinko D.Šneideris. Antrame susitikime prie pergalės trimis taškais prisidėjo D.Gabuževičius. Na, o „Slovėnijai“ po du taškus rinko D.Šneideris ir M.Gruodis.