Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybių reguliarųjį sezoną laimėjo „Plutiškės“

Praėjusį šeštadienį ne kur kitur, o sporto centre buvo sužaistos paskutinės ketverios Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybių reguliaraus sezono rungtynės, po kurių paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė, o tuo pačiu ir poros, kurios kovos ketvirtfinaliuose dėl šių metų nugalėtojo trofėjaus.

Sėkmingiausiai reguliarusis sezonas susiklostė Plutiškių krepšininkams. Jie daugiausia iškovojo pergalių ir po pirmo pirmenybių etapo tapo jų nugalėtojais. Plutiškių ekipai teko ta dalia, kad praėjusį savaitgalį atlaikė susikaupusių ketverių rungtynių maratoną.

Kaip parodė šeštadienio popietės susitikimai, trise ketveriose rungtynėse fronto liniją laikę plutiškiečiai nusiraškė visas pergales. Pirmame mače, dar praėjusiais metais atidėtose rungtynėse „Plutiškės“ nukovė „Savi“ krepšininkus. Jų pergalės receptas rėmėsi iš dalies sėkmingu žaidimu atakuojant varžovų krepšį iš tolimesnių atstumų. Plutiškiečiai „Savi“ įveikė 5 taškų persvara – 15:10. Net 4 tolimus metimus pataikė mačo lyderis R.Klapatauskis, kuris komandai surinko du trečdalius visų taškų – jų būta dešimt. „Savi“ krepšininkams 4 taškus pelnė D.Gabuževičius.

Antrame mače Plutiškių trejetukas pranoko „Kazlų Riterius“, kurie buvo įveikti rezultatu 16:11. Šiame mače nugalėtojai visus taškus rinko metimais iš po krepšio arba iš vidutinių nuotolių. Dešimties minučių trileryje nugalėtojų komandoje buvo naujasis lyderis. Juo tapo 11 taškų surinkęs R.Karčiauskas. „Kazlų Riteriams“ po 4 taškus rinko Kvietkauskas ir A.Sprainaitis.

Sekančiose rungtynėse plutiškiečiai jokių šansų nepaliko šiose pirmenybėse gebėjusiems neretai nustebinti „Slovėnijos“ krepšininkams. Šįkart Plutiškės pernelyg didelio vargo neturėjo. Pratęsimu akistatoje nekvepėjo. „Plutiškės“ laimėjo rungtynes 17:7. Vėl varžovus pirmenybių lyderiai „varpė“ tolimąja artilerija – pataikyti 6 dvitaškiai. Taškų rinkliavos eilutėje nugalėtojų gretose dominavo 9 taškus surinkęs R.Klapatauskis. „Slovėnijai“ 4 taškus surinko A.Šneideris.

Na ir paskutiniame mače, kaip ir pirmajame, plutiškiečiai dar kartą susirėmė su „Savi“ krepšininkais. Revanšo pastariesiems pasiekti nepavyko. Vėl „Plutiškių“ ekipoje pasiautėjo R.Klapatauskis, atseikėjęs varžovams tris tolimus metus, kurie ženkliai prisidėjo prie plutiškiečių pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 10:7. R.Klapatauskio sąskaitoje buvo 7 taškai. „Savi“ krepšininkams po 3 taškus rinko S.Krinickas ir D.Sederevičius.

Pabaigai, vertėtų pažymėti, kad vieną iš trofėjų Plutiškių krepšininkai jau „nusikaldino“. Snaiperio nominacija atiteks R.Klapatauskiui, kuris per reguliarųjį sezoną pataikė iš viso 17 tolimų metimų. Vien per šeštadienio kovas plutiškietis „atsegė“ jų 10. Be šios nominacijos, turime ir dar du pirmenybių lyderius. Reguliariajame sezone daugiausia taškų yra surinkęs „Kvietiškio“ ekipos krepšininkas L.Belkevičius (85 taškai). Na, o atkovotų kamuolių karalius yra vienvaldis lyderis A.Šneideris („Slovėnija“), sugriebęs iš viso 113 kamuolių. Kuri komanda taps šių metų čempione, kurios prizininkės, sužinosime jau šios žiemos finišo tiesiojoje…

 

3×3 turnyrinė